Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen megy már ez az "álarc"...

Nehezen megy már ez az "álarc" a "barátaim" előtt, nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Annyira idegeskedek ezeken a nevetséges dolgokon, hogy már az en egészségem kezd rámenni. A legjobb barátnőm, álandóan hazudik nekem, szerintem, meg még pár barátom szerint összejött, a legjobb haverommal. Snapchat miatt, tudom mikor van vele, de ő általába azt hazudja, hogy az anyjával volt. Álandóan vele beszélget, még akkor is, ha véletlen 2havonta egyszer lesz egy programunk. Igazából ha én nem írok rájuk, ők se szándékoznak velem beszélgetni (egesz téli szünet alatt, egy hellot se küldtek) Rajtuk kívül, meg nincsenek barátaim.

Folyamatosan sírhatnékom van, fáj a hasam, és teljesen elmegy a kedvem mindentől. Tudom hogy el kéne ezt az egesz dolgot engedni, de nem tudom hogyan..


2020. jan. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Bocs, de ebből egy kukkot nem értek.
2020. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan tovább? Ideje új barátokat keresni.
2020. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ebből én sem értettem semmit...
2020. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán jobban meg kellene válogatnod a "barátaidat, akkor nem sírnál és nem fájna a hasad!

Miért nem lehet mindet felszámolni és míg nem találkozol valami normálissal, aki érdemes a barátságra, inkább lennél "barátok" nélkül.

2020. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Írnám, hogy elvesztettem a fonalat a kuszaságvan, de meg sem volt igazából.

Valami oka csak van annak, ha kiközösítenek.

2020. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!