Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rossz szokásuak a...

Nagyon rossz szokásuak a barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Számtalan rossz szokással rendelkező barátaim vannak,mindegyikbe van egy olyan szokás pl. Nagyon szép a hugod de el töltenék vele egy estét.vagy bármeik Női hozzátatozoról szó lehet.


2,fiú hozzátartozó) pl:de szét űtném a tesod arcáját!)


Még rengeteg ien fura szokást le tudnák írni de azok durvábbak,a barátaim mondtak nekem is iet de legtöbbet egymásnak mondják. Ök nagyon jóra veszik az ient nevetnek meg szorakoznak rajta. Én már sértésnek venném és veszem,ienkor mi a tehendő?


16-F)


Valamint veletek történt ien? El mesélnétek)?.


2020. febr. 12. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy úszol az árral és nem néznek ki maguk közül, vagy kifejezed a nem tetszésed aztán lekoptatnak, cikiznek majd.


Felnőtt, érett hozzáállást felesleges tanúsítani mert gyerekekről van szó.

2020. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyenek nem sokat változnak később sem. Nekem is vannak olyan 30-40+-os munkatársaim, akiknek az a humor faktor, ha anyáznak egymásnak meg lebu...zzák egymást. Kinek mi, mivel én az ilyet nem tűröm, ezért nem is illeszkedtem be inkább ilyenekhez, ameddig nekem nem mondják, addig nem is érdekel különösebben.


De ha ennyire zavar és őket hívod barátnak, akkor elkéne gondolkozni azon, hogy mi alapján lettetek ti jóban, ha ennyire másabb stílus vagy, mint ők. Na meg, hogy megéri-e zavaró emberek társaságában maradni. Én azt tanácsolom, hogy nézz új barátokat, aztán ha sikerült találni, akkor válj ki ezektől, mert nem az a normális viselkedés.

2020. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pár barátommal úgy érzem semmien okkal nem tudnék el válni mert egyűtt nötűnk fel de szoktak ök is csunyán beszélni,szivatni néha engem is meg egymást is,de ez van
2020. febr. 12. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Na azért a másik végletbe sem kell elmenni kérdező. :)


A csúnya beszéd meg a szivatás simán megtalálható szerintem a legtöbb srác barátságban. És ezekkel nincs is baj, a szivatás egy jó emlék lesz később meg jó hangulatfokozó. Mármint, ha nem annyi a szivatás, hogy de megvernélek vagy ilyenek. Valami példa?

2020. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!