Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges, vagy...

Jogosan vagyok mérges, vagy felfújom? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden az a helyzet, hogy a párommal kb négy éve nem voltunk nagyobb nyaraláson, csak itt belföldön, Balatonnál vagy valahol welnesseztünk. Ebben az évben terveztük, hogy végre menjünk el valamelyik tengerpartra, mert úgy néz ki most megengedhetjük magunknak.

Van egy másik pár, akik jó barátaink, a páromnak legjobb haverja a férfi, nekem is jó barátnőm a lány, felhozták, hogy menjünk együtt nyaralni mert jó móka lesz négyesben.

Én is örültem ennek...

A gond az, hogy még mindig nem döntöttük el, hogy hova menjünk illetve nem foglaltunk le semmit, mivel ők külföldön dolgoznak és még nem tudják mikor kapnak szabadot (júliusra vagy augusztusra)

Egy hete mentek vissza, rákötöttem többször is a lányra, hogy amint megérkeznek érdeklődjék meg, mikor jöhetnek haza(közvetlen a viszony a főnökkel, náluk laknak) hogy aztán minél hamarabb tudjunk előfoglalni. Hiszen olcsóbb és biztosabb, hogy találunk ajánlatokat ha időben gondolkodunk...

Ma rákérdeztem, hogy beszéltek-e a főnökükkel és a válasz persze az, hogy még nem. Mondom akkor próbáljanak ma beszélni: elvannak utazva, "de valamikor beszélünk velük".

Hihetetlenül felidegesitett ez a hozzáállás, zavar, hogy ennyire félvállról veszik és persze nem elég, hogy mi alkalmazkodunk hozzájuk, arra az időpontra mikor nekik jó lesz, hanem még miattuk tök jó ajánlatokat is elszalasztunk ,majd vagy gagyibb,vagy drágább lesz minden.

Nem tudom mit csináljak, mit mondjak, mérges vagyok, de félek, hogy túlreagálom és áprilisban sem lesz késő, nem vesztünk semmit szóval feleslegesen aggódom.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről, mit tennétek?

Legszivesebben csak a párommal mennék, alkalmazkodás és fejfájás nélkül, de lehet megharagudnának, ha őket 'kihagyjuk'. 22n


2019. márc. 28. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy volt a szájuk, nem is igazán akarnak nyaralni veletek.
2019. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy bosszantó, de nem kell emiatt ennyire kiborulni.

Úgy tűnik, nem működik a közös nyaralásszervezés. Menjetek el kettesben a pároddal és akkor minden úgy lesz, ahogyan ti szeretnétek.

Nem úgy kell előadni, hogy megharagudjanak. Nyilván nem azt kell mondani, hogy bocs, de elegünk lett belőletek :) Mondd el, amit itt is írtál, hogy voltak nagyon jó ajánlatok, és nem akartátok elszalasztani.

2019. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Szóval más is felhúzná magát hasonló helyzetben... Nem borultam ki nagyon, csak hirtelen elöntött ez az érzés, pár percce beszéltem a lánnyal, és ez a "beszélünk valamikor" volt a legidegesitőbb az egészben.

Hogy végül külön menjünk, még megkell beszélnem a párommal is, de ő talán még higgadtabb természetü és lehet várna utánuk . Kiváncsi voltam más hogyan élné meg ezt a helyzetet. Néha hajlamos vagyok túlreagálni a dolgokat, persze a fejemben, mert kimutatni, alaptalanul hisztizni nem szeretnék.

2019. márc. 28. 13:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy szeretnének jönni, néztünk már helyeket és a mi autónkkal mennénk, mert nekik nincs.
2019. márc. 28. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"lehet megharagudnának, ha őket 'kihagyjuk'"


És?


Én úgy vagyok vele, inkább a másik haragudjon meg, hogy elmentem és jól éreztem magam, minthogy én azért, mert csak elpazaroltam az időt élmények nélkül.

2019. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát majd jövő héten kérdezd meg őket,hogy beszéltek-e már.

És ha az a vàlasz hogy nem,mond azt,hogy akkor majd ti kettesben elmentek,ők meg azt csinálnak,amit akarnak.

2019. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem foglaljatok olyan helyekre szallast amit siman vissza lehet mondani (nem kell elore utalni, lemondasi dij sincs) aztan majd ha eldontik valasztanak es ami nem jo azt meg lemondjatok. Ha nagyon nem tudják mi van és nektek nagyon fontos akkor ez is egy fura de jo opcio
2020. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Végül pár nap után sem tudtak normális választ adni, mi foglaltunk magunknak egy jó kis szállást. Mondtuk, ha eldöntik és lesz itt hely foglaljanak ők is.

Végül kiderült , hogy nem kapnak elég szabadságot és nem tudnának jönni.

Így volt egy nagyon szuper nyaralásunk kettesben ❤

2020. máj. 14. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Upsz nem láttam hogy nem friss😅 mindenesetre tök jó hogy így alakult😇
2020. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!