Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen átkozottul kimerít...

Miért ilyen átkozottul kimerítő az élet introvertáltként egy extrovertáltaknak kitalált világban?

Figyelt kérdés
Más is szenved ettől? Hogyan oldják meg, hogy ne legyen folyton kimerülve?
2020. márc. 22. 17:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10


Például?

2020. márc. 22. 18:31
 12/26 anonim ***** válasza:

Ezek szerint 0 olyan lehetőséget látsz, ahol nem kell kommunikálni?

Adatrögzítő, vagy bármilyen, csak adatfeldolgozással kapcsolatos munka például.

Grafikus, bármilyen művész, egyéni vállalkozó, tipográfus,... Nem tudom: mihez érzel kedvet.

A váltáshoz és lehetőségek kereséséhez persze idő és energiabefektetés kell - nem megy egyik napról a másikra illetve nem biztos hogy megy ilyen gyorsan de lehet, amennyiben jót találsz)

2020. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Google keresőbe:

introvertáltak munka

Nekem bíztató találatokat dob ki azonnal.

2020. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

# 12


Én 3 évig voltam irodai adminisztrátor.


Igenis sokat kell kommunikálni munkatársakkal, adott esetben más osztályokról is emberekkel.


Meg én pl. annyira magamnak való vagyok*, annyira szeretem, igénylem az egyedüllétet, hogy alapból az sok, hogy heti 43 órán át ember van velem egy helyiségben.


* Az introvertált szót én se feltétlen szeretem, mert félrértéseket szül, mindenki mást ért alatta.

Társaságban én is sokszor vagyok pörgős, beszédes. Csakhog heti 3 társasági programot 1 hónapig pihenek, azaz 1 hónapig nem szervezek, kezdeményezek semmit és akár le is mondom.

2020. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Reméljük hogy nem irodai adminisztrátor munkákat dob ki a kereső a két szóra.
2020. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

# 15


Az, hogy tökéletes vagy, nem jogosít fel emberek lenézésére és erre a stílusra!

2020. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyébként rögtön kiadta, 2.:


[link]

2020. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
30%
Mikor tanuljátok meg végre, hogy az introvertált NEM egyenlő a szociális fóbiás, egész nap otthon gubbasztó, szerencsétlen emberekkel? Ha te szenvedsz, kimerült vagy, az nem a világ hibája, nem az introvertáltság hibája, hanem a tiéd. Szedd össze magad. Én is intro vagyok, mégis emberekkel dolgozom, vannak barátaim, eljárok helyekre stb, semmi bajom a világgal. Jópár ismerősöm meg szintén intro és mégis elismert, sikeres emberek. Ha szerencsétlen vagy, azt ne erre fogd.
2020. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18


Szerintem te nem introvertált vagy.


Az introvertáltak idegrendszere alapból kevésbé terhelhető és ebből fakad a társasági kimerültségük is.


De ugyanúgy más is ki tudja meríteni őket, szóval nagyobb igényük van az ingerszegény környezetre mint a csend, kevés ember, kevés vizuális hatás stb.

2020. márc. 29. 12:11
 20/26 anonim ***** válasza:
30%
Nem, el vagy tévedve. De nyugodtan fogd erre, nekem nem baj, de a saját életedet keseríted meg ezzel.
2020. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!