Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen átkozottul kimerít...

Miért ilyen átkozottul kimerítő az élet introvertáltként egy extrovertáltaknak kitalált világban?

Figyelt kérdés
Más is szenved ettől? Hogyan oldják meg, hogy ne legyen folyton kimerülve?
2020. márc. 22. 17:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20


Olvass utána. Az introvertáltak idegrendszere nem tud annyi környezeti ingert elviselni mint a extrovertáltaké.

2020. márc. 29. 13:31
 22/26 anonim ***** válasza:
Oké, nyugtasd magad ezzel. :) Véletlenül se akarj javulni, kezelést kapni, fejlôdni, bármi.
2020. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Hová fejlődjek?


Az idegrendszered adott akár a magasságod vagy szemed színe. Nem tudom miért akarják folyton a kicsit más embereket "fejlődésre" bíztatni az exok.

2020. márc. 29. 18:30
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt szeretnék, hogy ne korlátozd be magad egy hiedelembe, mert úgy, olyan elhatározással, miszerint "minden előre el van rendeltetve" szóval ezzel az elképzeléssel a változástól veszed el a lehetőséget.
2020. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem kimerítő az élet. De én folyton szorongok kivéve itthon. Sulis vagyok és néha csak fognám és felgyújtanám az egészet. Egy idő után viszont (pl: 5-6 óra) szükségem van valami társaságra. Még ha üzeneten keresztül is. Most örülök hogy itthonról kell tanulni.
2020. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

24


Ez szép és nyilván próbálkozni is kell javítani a helyzeten és "erősödni". De jó ha az ember ismeri a korlátait nem bír mindenki ugyanannyit el. Ettől eltekintve a totális tétlenséget is elítélem, nyilván cselekedni kell, alkotni, dolgozni, de nem látom értelmét annak, hogy folyton ki vagy merülve hiszen úgy nem élvezet az élet.

Van aki tényleg hamarabb kifárad és kevesebb ingert tud elviselni. Annak az életét is ezt figyelembe véve kellene alakítania. Viszont egy olyan világban amit alapvetően más tulajdonságú emberek találtak ki saját maguknak elég nehéz ezt megvalósítani.

2020. márc. 29. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!