Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érdemes csinálni, ha a...

Mit érdemes csinálni, ha a vagyoni helyzetem miatt elutasítják a barátságom?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon szegény vidéki családból költöztem Pestre és emiatt sokan elutasítják a barátkozást velem.


Volt olyan, akiről tudom, hogy barátkozott volna velem, de a barátai ellenjavalltnak tartották az ismertségünket és emiatt lelépett.


Mit kell ilyenkor csinálni? Mekkora vagyont/jövedelmet érdemes igazolni ahhoz, hogy barátkozzanak?



2020. ápr. 7. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mibōl gondolod, hogy épp az anyagi helyzeted miatt ellenjavaltak? A leírásodban szereplō utolsó kérdés egy baromság, ne akarj ennyire másoknak megfelelni, ne másokért akarj már jövedelmet szerezni. Annyit szerezz, amennyi neked jó, azonkívül keress olyan társaságot, akivel megértitek egymást.


Személyszerint nem tudnék mèlyebb barátságot kialakítani valakivel, aki teljesen más közegbōl van, mint én, mert emiatt nem tudnánk egy hullámhosszon pendülni.

2020. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha a mani a fontos egy barátság kialakulásánál. Szerintem ne foglalkozz annyit vele, éld az életedet, tanulj, érdeklődj a világ dolgai iránt, és lesz, aki megtalál.
2020. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem egyáltalán hogy tud szóbakerülni egy ismeretségnél, hogy milyen családból származol. Hogy kell ezt elképzelni?

Szia Pisti vagyok, szüleim betanított munkások és egy nagyon rossza állapotú házban élnek vidéken? Vagy mégis mi?

2020. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!