Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig en keresem a legjobb...

Mindig en keresem a legjobb lánybarátomat?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, hogy ő nem keres senkit, mindig őt keresik. Néha úgy érzem amiatt, hogy mindig en keresem, hogy erőltetem a baratsagunkat, de a hivások végén mindig kérdezi, hogy beszélünk e holnap is de ha nem írok ra nem keres csak a következő nap mondja, hogy szomorú volt hogy nem kerestem de nem ertem hogy akkor ő miért nem keres.

2020. ápr. 14. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mert az egojat fenyezi azzal, h masok keresik ot. Nem egyenrangu felkent kezel, h kutyaba vesz es semmibe veszi az erzeseid. Azt akarja, h fuss utana. :D az undorito kis fereg
2020. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
1- nem értek ezzel egyett! Igen megszokta már, hogy őt keresik és nem fordítva. kiváncsi lennék, hogy ha nem keresi a kérdező, akkor meddig kellene rá várni :)
2020. ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Egyes vagyok. A lenyeg akkor is az, h ez megalazo annak aki csak folyton kerwsi a masikat de ot sose keresik. Es en nem csinalnam ezt soha.
2020. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 nap utan keres meg engem
2020. ápr. 15. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem offold. Csak az idődet húzza és a életedet szomorítja. Sose fuss senki után, ha nagyon szeretne és érdekelnéd rád írna csak úgy hogy érdeklődjön, hogy vagy. Voltam ilyen helyzetbe csak lehúzott, olyan barátot keress akivel építitek egymást, aki ember számba vesz, megbecsül és kölcsönös a barátsága. Ne ragaszkodj olyanhoz aki elengedett. 17/L
2020. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!