Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Miért ilyen a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
már 2-3 hónapja kb 4-5 órába telik amíg válaszol az üzenetemre, de mindig elérhető. ha én rögtön válaszolok neki, ő akkor sem ír vissza... amikor mondtam neki, azt mondta hogy nem érti hogy miért haragszok meg ennyiből, ő nem ignorál egyáltalán... ezután nm is beszéltünk 2 hétig, de aztán bocsánatot kértem én tőle, mert annyira hiányzott...
2020. ápr. 21. 17:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ma reggel is irtam neki hogy szuksegem lenne ra, azota sem valaszolt, pedig tett ki story-t, hogy nagyon unatkozik 🤦🏼‍♀️...
2020. ápr. 21. 20:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy haragszik rád valamiért?
2020. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem
2020. ápr. 21. 20:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd ezt a dolgot mégjobban ilyen direkt dolgokkal, még akkor sem ha igazad van. Mert sajnos ezzel csak az ellenkezőjét éred el :(
2020. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Engem is baromira idegesít ez

Írok egy kisregènyt, aztán ott van hogy "látta". És ennyi

Ettől falnak megyek

Most a karantén alatt 3 hete nincs ideje rám hogy beszéljünk.

Tudom nagyon nehéz megállni, de nem èrdemes pitizni senkinek.

Ha meg arra se válaszolt neked hogy segítsèg kell akkor ez nem barátság sajnos.

És ha felhívod felveszi?

2020. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ez hulyeseg hogy 1 perc alatt max kene valaszolnia...En is az a tipus vagyok,aki neha rogton vissza ir,viszont neha orak,sot napok telnek el mig visszairok.Nem lehet mindig mindenki a telefonon es azt ne vard el hogy egybol visszairjanak.Majd ha lesz kedve akkor ir.
2020. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!