Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 18:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Nekem vannak fiú barátaim, én lány vagyok de nagyon jól elvagyunk, sőt az ellenkező neműekkel sokkal jobban kijövök.
2020. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
A barátzóna kb annyit jelent, hogy te vagy a lány lelki szemetesládája, kibeszéli magát neked, aztán ő megy tovább kalandozni, te meg elb-szott kedvvel befelé fordulsz és alszol.
2020. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#11 Hogy egy filmet idezzek, a Csuf Igazsagot, azok a baratok valoszinuleg elkepzeltek mar minden lehetseges pozicioban.
2020. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én szeretném hinni, hogy valóban van fiú-lány legjobb barátság, de valahogy eddig nem ez volt a tapasztalatom. Én úgy gondolom, hogy haveri szinten mehet a dolog, akkor az ember nem feltétlenül fog vonzódni a másikhoz. Viszont szerintem, ha ennyire közel áll egymáshoz két ember, akik tényleg legjobb barátok, nem csak rásütötték ezt a jelzőt egymásra, az egy idő után valamelyik félben átvált valami többre. Nekem csak fiú haverjaim voltak eddig, és még ott is előfordult, hogy egy buliban mondjuk összegabalyodtunk. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy mindenképpen így történik, mindössze én látom így a helyzetet.

Csakhogy eddig az összes ismerősöm, akiknek tényleg nagyon jó volt a kapcsolata a fiú barátjával egy idő után vagy összejött vele vagy éppen kicsit összemelegedtek. De szeretném hinni, hogy van.

2020. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!