Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért útálják ennyire a...

Miért útálják ennyire a cigányokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy sok magyar útálja a cigányokat pedig van olyan aki egy cigányt se ismer személyesen.


Igen vannak olyanok akik eliszik a pénzüket és sose mosakodnak de miért róluk kell venni példát?


Úgyértem hogy vannak olyanok is akik tiszták tiszta házuk van és a gyerekek is jól megvannak nevelve de valamiért ezt senki se veszi észre



2020. jún. 7. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Csak eddig:

- Megvertek

- Csoportosan kiraboltak

- Poénból mikor szembe jöttek az utcában akkor behergellték és "véletlen" rámeresztették a pitbull kutyájukat míg ők röhögtek.

- Belém jöttek autóval, rommá törték az én autómat, (lenullázva hosszú évek munkáját), engem korházba küldtek és cserben hagytak

- Sokat fenyegetnek

- Napi szinten koldulnak és mikor nem adok megjegyzéseket tesznek hogy fordúljon ki a belem

- Mikor feljelentést tettem és a rendőrök előszedték akkor anyámat kezdték fenyegetni


DE középiskolában azt kellett folyamatosan hallgatnom ilyen előadásokon meg tréningeken hogy mennyire rossz nekik meg mennyire intoleránsak a magyarok velük.


Én személy szerint nem bánnám ha nagy részüket elküldenék valami halál/munkatáborba.

2020. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy az ilyen embereket én is oda küldeném mármint a többségét aki ilyeneket művel
2020. jún. 8. 13:04
 13/16 anonim válasza:
100%

Én is cigány vagyok, nem valami jó családból jöttem, még is, rendbe tartom a házam, a kertem, a környezetem, és áldom a sorsot hogyha egy boltba bemegyek, nem jön utánam egyből a biztonsági, szépen beszélnek velem a bankba, a kórházba, a munkahelyemen. Bárhol. Amikor konfliktusom volt a suliban mert cigány vagyok, na bakker az is cigánnyal volt :D fel volt háborodva hogy nem aljasodok le a szintjére. Annyira tudják mondani hogy szegény cigányokat utálják mindenhol, csak azért mert cigányok. Rohadtul nem igaz. 100 és 1000 példát tudnék felhozni ellenérvként. Sajnos mikor házat vettünk a környéken akkor még nem tudtuk hogy 5 éven belül mögöttünk is egy semmire való család fog lakni, és melletünk is az utca végén egymásutánba. Mivel nem cigányparton nőttem fel, ezért levagyok döbbenve hogyan lakják le a házakat, hogy képesek reggeltől estig odítani, verekedni, szemétdombot csinálni egy addig gondosan rendben tartott vidéki portából, utcából. Annyit, de annyit gondolkodtam rajta mire jó ez. Miért jó az állátoknál alacsonyabb tudatállapotban, parazitaként élni ami mindent tönkretesz, és leszív ami körülötte van. Annyira odáig vannak a cigányságukkal, akkor miért nem mutatjak meg milyen jó cigánynak lenni, és jobbnak lenni? És az a sok gyerek...amikor egy 5 évest hallasz úgy beszélni mint egy meglett 5-6gyerekes ajlas szukát akkor kimegy belőled a vér hogy mi lesz ebből ha felnő???? Ezek nem emberek, állatok. Paraziták, buta, igénytelen, retkes, büdös, semmirekellő népség, veszélyesek a környezetükben élőkre, azokra akik velük szembe mennek az utcán, kiszipolyozzák az ember jóindulatát, az adófizetők pénzét, és még reggelig folytathatnám a felsorolást. Gyűlöletet érzek minden olyan ember iránt akinek pont ugyan ennyi lehetősége lett volna normális életet élni mint nekem, és még is barbár módjára pusztít, és barbár módjára él, barbár módon viselkedik. Etikus, nem etikus én támogatnám a radikálisabb probléma megoldást. Ha rajtam múlna összetehetnék a két kezeküket ha egy gyereket szülehetnének. Súlyos probléma ez az országban, és mindenki szemethuny felette, milyen világ lesz ez így?


Van egy öreg cigány bácsi, mindig látom mikor megyek a boltba hazafelé jövet. Kicsit mindig pityókás és minden nőtől megkérdezi hogy van ma, mi van vele. Mindenki nevetve válaszol neki. Az öreg részeges, de igazi úriember. Sajnálom hogy talán ő az utolsó cigány öregember akire ilyen szeretettel tudok gondolni. Nem is tudom miért írtam ezt le mind...talán azért hogy aki olvassa, tudja hogy tökmindegy hogy valakinek milyen a színe, a származása, ha valaki normálisan akar élni az meg is teszi. Semmi nem akadályozza ha egy kis esze van, és több ember rühelli ezeket a nyomorult egyedeket, mint azt gondolnák. Mi igazi épkézláb cigány emberek is mélységesen megvetjük ezt az életmódot, ezt a magatartást, és mi is kivagyunk téve az atrocitásuknak. Nekik mindenki célpont aki emberként él...

2020. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nagyon hálás vagyok neked, amiért ezt leírtad. Mindig is tudtam, hogy rendes cigány ember megveti az olyan cigányokat, akik nem képesek normális ember módjára viselkedni. Köszönöm, hogy vagytok még így páran!

Hozzátenném, hogy fehér emberből is akad mocsadék, nem is kevés. Egyáltalán nem a bőrszín számít, de a cigányoknál sajnos egyértelműen magasabb a mocsadékok aránya, ezért is vagyunk sokan előítéletesek.

2020. jún. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az értékrendjük miatt. Művelődni nem igyekeznek, mert számukra az nem érték, csili-vili ékszerek, ruhák, menő autó, olasz aranyozott bútor, az érték. Tolakodni nem bűn, hazudni se, lopni se, hogy rosszabbat ne mondjak. Ami tetszik, hogy a gyerekeket nagyon szeretik, és a családok összetartanak. Na, ezt érdemes eltanulni tőlük.
2022. júl. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mert büdös nekik a munka. Nem tisztelnek senkit sem. Nem hajlandóak integrálódni a társadalomba. Lopnak, csalnak, hazudnak.
febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!