Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottatok már meg baráti...

Szakítottatok már meg baráti kapcsolatot? Ha igen, mi volt az oka? Milyen konklúziót vontatok le belőle?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak haveri kapcsolatot szakítottam meg, barátit soha.
2020. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kikezdenek az aktualis baratommal. Nem egyszer nem kétszer fordul elö.mindig egotuningra hasznàljàk mert amugy komoly parkapcsolatban vannak.
2020. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönkért néhány tízezer forintot és eltűnt az életemből, új skype címet is csinált és a régin soha többet nem volt elérhető.

Nem hivogattam telefonon, tanulópénznek fogtam fel.

Azért reménykedtem hogy egyszer jelentkezik hogy visszaadná de csodák nincsenek.

2020. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
igen, azért mert mindketten kicsit irányításmániásak voltunk ezért sokat rivalizáltunk ami később ellenségességbe csapott át. Egyszer amikor nyilvánosan megalázott összevesztünk, azóta alig beszélünk és így mindketten boldogabbak vagyunk
2020. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nyilvánosságra hozott rólam valamit amit csak ő tudott és ezzel megalázott. Ez még most is hatással van az életemre
2020. jún. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egyet.

#1 egy évfolyamba jàrtunk, rengeteg élményünk volt együtt. Többre becsültem őket mint azt a társaságot akik mindig ott voltak mellettem. Négy emberről van szó, az egyikük nagyon közel állt hozzám. Sajnos rá kellett jönnöm mennyire kétszínűek és önzőek nem csak egymás között, de másokkal is. Fokozatosan elmartak maguk mellől más barátokat is,aztán következtem én is. Mindig ment valami dráma amit hallgatnom kellett, az utolsócsepp a Születésnapom volt, meghívtam egy lányt akit természetesen-mint a dominók-mindannyiuk utált (vagyis inkább azt mondanám keresnek mindig indokot arra hogy utáljanak valakit)

Minden mondvacsinált indokkal lemondta az egész társaság az eseményt, cserbenhagyva engem, pedig beharangozták mit kapok majd meg milyen meglepetést, utána meg a hátam mögött megtudtam ezt, hogy azért nem jönnek mert “ha ő jön ők nem jönnek”

Ők természetesen mindig elvártak mindent, én nagyon szerettem őket és rengeteget raktam bele a velük való kapcsolatba. Azóta hiába hívtak , egy születésnapra sem mentem el, szerintem csak annyit vontak le hogy mennyire köcsög vagyok, de azt nem hogy ennek van e oka.


Összességében azt vontam le, hogy távol tartom magam ilyen emberektől akik a saját társaságukat is kibeszélik, egyszerűen ignoráltam őket minden hiszti nélkül, sokszor úgy érzem sose ismertem őket

2020. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#2 Nem egy hú de nagy barátság, de tartott valameddig. A csaj folyamatosan a saját problémáit mondogatta nekem, mint valami lelki szemetesnek. Szeretek segíteni az embereknek, de eléggé kihasználva éreztem magam mikor ő sosem kérdezte meg mivan velem, csak nyomta a panaszkodást...leépítettem


Én nagyon könnyen barátkozok, de sokszor csalódtam is


#3 hatfős társaság, őket tartottam a legjobb barátaimnak. Az egyikük sosem fogadott el engem, folyton ott bántott tudattalanul ahol ért, nem örült a sikereimnek, mindig minden véleményt úgy sikerült mondani hogy kb elhitette velem hogy alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra, nekem milyen nehéz a személyiségem. Hál istennek a társaság rovásàra nem ment, de mostmár tudom tőle tartani a távolságot és nem kell keresnem és megtűrnöm. Mindig volt köztünk egy láthatatlan feszültség, de sajnos két olyan személyisèg voltunk akik nem találták meg a megoldásra a megfelelő kommunikációs eszközt

Bànt is meg nem is, de talán így jobb

2020. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló mint 16-nak. 5 fős társaság akiket a végére már nagyon megszerettem és a kezemet tűzbe tettem volna értük. Egy ember már nagyon régóta a barátom, ő maradt is velem és velük is de nem igen áll közel o sem mar hozzájuk, csak ő próbálja őrizni a békét. Nekem is állandóan hajtogatták hogy majd állandóan ezt meg azt csináljuk, ilyen olyan ajándékot kapok majd a szülinapomra, így meg ünnepeljük aztan engem ha meg is hívtak akkor leszartak ha ott vagyok és egyikük sem gondolt rám a szülinapomon s régi baráton kívül akit emlitettem és idén sem, pedig mekkora hű de nagy barátok voltunk. Állandóan ment itt is a panaszkodas, a legtöbbnek annyi gondja sem volt hogy pl egy szúnyog bejött az ablakán de mégis mindig az állandó üres felnagyitott panaszkodasukat kellett hallgatni és persze ha én panaszkodtam valamit egyből az volt hogy nem latom soha a dolgok jó oldalat meg túl sokat nyafogok meg stb...
2021. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok úgy értettem a szülinapost, hogy ha a saját jura meghívtak akkor le se szartak es persze volt amit véletlenül tudtam meg, hogy szervezik és megtartják egymás közt. Tavaly meg a baráti körben voltam mikor a szülinapom volt és meg egy köszöntést sem kaptam ugyanez a nevnapomon pedig én elmentem és ajándékot is vittem nekik de én meg csak egy bémeget sem kaptam soha semmire... Ugyanez idén, igaz mar nem vagyok a bandában és az ő toxic-ságuk miatt léptem ki de így is megint csak ugyanaz az ember gondolt rám egyedül közülük. Pedig mindegyik ígérte, hogy bármikor számíthatok rájuk és gondolnak ram meg stb ha esetleg visszamennek kozejuk
2021. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!