Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertáltak munkahelyen...

Az extrovertáltak munkahelyen úgy terelik a figyelmet arról, hogy éppen nem csinálnak semmit, hogy másokkal csevegnek, másokat "szórakoztatnak", és olyankor nem az jön le, hogy lustálkodnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen szeretem számolni a perceket míg az extrovertáltak csevegnek és nem dolgoznak semmit és elég sok percet össze szoktam számolni. És elég meglepő, hogy senki nem szól rájuk emiatt, mintha egyenértékű lenne a munkával az, hogy másokat "szórakoztatnak".
2020. jún. 16. 11:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer összeszámoltam, hogy összesen mennyi idő esik ki a munkaidőmből miattuk. Nekem úgy tűnt, hogy egész nap szövegelnek, de nem jött ki sok, pedig elég soknak tűnt. Inkább az zavaró, hogy folyton félbeszakítanak, és egész nap nem lehet elmélyülni semmiben.
2020. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!