Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért idegesít az egyik...

Miért idegesít az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy jó barátnőm, velem egyidős, kb 4-5 éve vagyunk közelebbi barátságban. Elég különböző az életünk.

Nagyvonalaban: ő a csaladi vállakozásban dolgozik 6 órában, sosem élt albérletben, az Anyukájától saját lakást kapott. Én albérletben laktam évekig, majd sikerült összegyűjtem egy kis pénzt, és vettem egy saját lakást hitelre, amit azóta is fizetek. Egy multinál dolgozom, sajnos elég sok és fárasztó a munka, de legalább ebből tudom fizetni a hitelemet biztonsággal, és ha kell, akkor a szüleimnek is tudok segíteni (nincsenek túl jó helyzetben).

Engem eddig ezek egyáltalán nem zavartak, de mostanság valahogy nagyon idegesít, amikor azt látom, h ő tök jól elvan, nem ébresztőórára kel, akkor megy be dolgozni, amikor akar, v otthonról dolgozik, és semmi gondja.. és főleg, h többmindenre van ideje.

Nem értem, h ez most miért kezdett el zavarni, és hogy kezeljem. Sokmindent megbeszélünk, de ez nem megy, mégis mint mondjak neki, h idegesít, hogy neki könnyebb az élete, vagy mi? :/

Nektek volt már ilyen? Miért lehet vajon, hogyan lehet kezelni ezt?

Én sajnos vhogy kezdek tőle eltávolodni, és a találkozásokat is kerülöm, mert frusztrál..

30/N



2020. jún. 21. 22:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9: Köszönöm a sztorid, elgondolkodtató volt, elég hasonlónak érzem a sajátomhoz.

Engem sem zavart ez évekig, amikor megismerkedtünk is így volt (én szószerint egy sporttáskányi cuccal költöztem ide albérletbe, ő már akkor is a kapott lakásban lakott), csak mostanság nagyon frusztrál, hogy amiért keményen megdolgozom, ő csakúgy megkapja. Sosem voltam az a típus, aki ilyesmin agyal, nem értem, h mi változott, rossz érzés ez az egész.

2020. jún. 21. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!