Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szocializálódás fájdalmas?

A szocializálódás fájdalmas?

Figyelt kérdés
Mindig megsértenek amikor kimegyek, és ezért utálom az embereket nagyon.
2020. júl. 5. 09:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon érdekes eset, sok évem alatt még sosem hallottam hasonlóról, hogy egy embert minden jelentéktelen mozdulatáért mindenki gúnyoljon. Olyat viszont látok, sajnos, hogy irreális vádakkal illet egy paranoiás ember kvázi bárki újat, aki elébe akad. Pl. "gúnyos arcot vágott rám nézve". Fél méterről láttam az eseményt, egy egyértelműen udvarias köszönést értelmezett így az üldözési mániás.
2020. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

11


Oké okoskám.


És akkor azt, hogy értelmezed amikor egy taxisofőr üvöltözve magyarázza el, hogy kell a hátsó ülést előre mozdítani?


Vagy egy étterembe rád kiabálnak ok nélkül, amiért nem ismered alapból az ottani szokásokat, eljárásokat.


A főnök rád kiabál amiért nem értetted meg elsőre amit elhadar.


De tényleg bármikor bármilyen hajat vágattam, mindig kicsúfoltak. Pedig már rég felnőtt emberek.

2020. júl. 5. 11:05
 13/38 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor visszakiabálok (a főnöknek nem, a többinek igen), hogy fogja vissza magát, nem a szolgájával beszél, kliens vagyok, és ha nem normálisan szól hozzám, bepanaszolom. Egyből elnézést kérnek.
2020. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

11


Ezzel a gúnyos, megvető pofával és is gyakran találkozok, persze polkorrektül viselkedik ( hogy más emberek az ő pártjára álljanak) de közben a non-verbális jelek teljesen megalázók. Törvényszéken meg nyilván a kutya nem veszi figyelembe a non-verbális jelek okozta alázást, csak az számít, hogy az illető polkorrekt volt, még ha magában teljesen az ellentettjét érezte. Gyűlölni való féreg faj az ember. Azt hiszem erre szó is van: miszantrópia.0”

2020. júl. 5. 11:11
 15/38 A kérdező kommentje:

13


Ez ez. A veszekedésig nem szabadna eljutni, ha lenne egy csepp eszük tudnának viselkedni, tapintatosan bánni az emberekkel.

2020. júl. 5. 11:12
 16/38 anonim ***** válasza:
Beteg ember vagy, sajnállak.
2020. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, amikor bántást érzel, gúnyosan alulról fölülre, majd fölülről alulra mérd végig az illetőt. Ez mindig hat. Kocsmában nem jó, mert megvernek, de mindenütt máshol igen.
2020. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

16


Az emberek betegek, a társadalom beteg, rossz bolygóra születtem, nem hiszem, hogy nem lett volna jobb hely ennél.

2020. júl. 5. 11:18
 19/38 anonim ***** válasza:
39%
Örülj, hogy egyáltalán megszülettél. Lehetnél egy kvarckavics is, billiárd évekkel a bolygó létrejötte óta hol kiköpne egy vulkán, hogy a víz alatt kopnál, ráadásul tudatod se lenne, erről az egészről nem tudnál semmit. Megszülettél tudatos, helyváltoztatásra és cselekedni képes lénynek, a a bolygórendszerük kiváltságos teremtményeinek osztályába, és NEM tudsz élni az ajándékkal, csak rinyálsz.
2020. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

19


Mi a kiváltság? Ez a rohadt redvás rémálomba illő köcsög élet? Alja, félállat-emberek közötti mozgás? Bocs de inkább akkor a kvarckavics, legalább ne tudnék erről az egész fosról.

2020. júl. 5. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!