Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szocializálódás fájdalmas?

A szocializálódás fájdalmas?

Figyelt kérdés
Mindig megsértenek amikor kimegyek, és ezért utálom az embereket nagyon.
2020. júl. 5. 09:30
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora balféket, mint te, ritkán látni.
2020. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

21


A paranoiás emberek pedig a magadfajta lelkiismeretlen, pszichopaták miatt vannak, akik élvezkednek más kárán. Szabadítsd meg a földet magadtól kérlek..

2020. júl. 5. 11:32
 23/38 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező, amíg nincs betegségtudatod, addig nincs gyógyulás sem. Viszont a kis emlékeztetőt, hogy beteg vagy, ("bántás" és "sértegetés" és hasonló formákban) meg fogod kapni minden egyes nap.


Abban, hogy ez nem mimózáknak való bolygó, teljesen egyet értünk. Aki nem életképes, hááát... az keressen magának másikat.


Ó, tudom, te kiemelkedsz az aljanép közül, hogyne. Tudod, a sz*r úszik a vízen.

2020. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A szocializálódás nem fájdalmas. Te a fenti leírásod szerint nem is próbáltad.
2020. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
"De tényleg bármikor bármilyen hajat vágattam, mindig kicsúfoltak. Pedig már rég felnőtt emberek." És te mikorra tervezed a felnövést? A felnőttség egyik jele a lelki reziliencia. A tiéd -saját leírásod alapján- nem éri el a korodnak megfelelőt.
2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

24


Lehet nem mindenki számára az, de mindig kinéznek maguknak valamiért és sértegetnek, összebeszélnek, kinevetnek. Fel mernék esküdni BÁRMIRE, hogy nem csak beképzelem, annyira egyértelmű. Miért te még életedben nem hallottál a bullying fogalmáról?

2020. júl. 5. 12:25
 27/38 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező, amíg nincs betegségtudatod, addig nincs gyógyulás sem. Viszont a kis emlékeztetőt, hogy beteg vagy, ("bántás" és "sértegetés" és hasonló formákban) meg fogod kapni minden egyes nap.



Abban, hogy ez nem mimózáknak való bolygó, teljesen egyet értünk. Aki nem életképes, hááát... az keressen magának másikat."


Tehát magadnak ellentmondasz a két mondattal. Egyrészt beismered, hogy a világ a szar hely, másrészt én vagyok beteg mert erre rávilágítok. Oké...

2020. júl. 5. 12:26
 28/38 A kérdező kommentje:

23


Mi köze van az életképtelenséghez annak, hogy a taxiban meg étteremben lekiabálják a fejedet?


Tehát életképtelen vagyok - ebből az következik, hogy ok nélkül és ismeretlenül lekiabálnak?

2020. júl. 5. 12:29
 29/38 anonim ***** válasza:
40%
Sose írtam azt, hogy ez a világ vacak lenne: a valóságtorzítást is írd fel a tüneteid közé, kedves Kérdező. Szép hosszú lista lesz. Olvasd át a kognitív torzítások listáját, több helyen magadra fogsz ismerni. Szükséged lesz az anamnézisre, mikor dokihoz mész.
2020. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

29


Azt, írtad, hogy nem mimózáknak való, ami lényegében egy kifogáskeresés arra, hogy miért ne legyünk civilizált, érett gondolkodású emberek. Legitimálni próbálok a jelenlegi emberi jellemet és viselkedésformákat. Aki meg mást mond, bezáratnád...elég pszichopata jellemvonások ezek.

2020. júl. 5. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!