Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos farkasként sok...

Magányos farkasként sok támadás éri az embert?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, sok emberállat úgy értelmezi a dominancia fogalmát, hogy ha valaki nem hajlandó vele együttműködni vagy azt tenni amit ő szeretne azt ellenséges személynek állítja be és elkezd agresszív lenni vele, elkezdi őket támadni, sértegetni.


Mivel magányos farkasként pont azt utálom amikor valaki akarata szerint kell cselekednem, ezért nagyon sok ilyen helyzetbe kerültem eddigi életem során, amikor megtorolták azt, hogy nem akartam behódolni és független maradtam és elkezdtek támadni.


Más magányos farkassal is előfordultak ilyenek?


2020. júl. 11. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nincs kivétel.
2020. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért ha a magányos farkas kimutatja a foga fehérét, akkor amazok is visszahúzódnak.
2020. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb addig míg nincsenek ott a behódoló csicskák utána megy a baszogatás tovább.
2020. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as Válaszoló!

És ha tudják, hogy külön-külön olyat tudok róluk, amivel összeugraszthatnám őket, a csicskákat (akik azt beszélik ki, aki épp nincs ott)?

2020. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű,akkor elkezdenek terjeszteni rólad valamit,aminek te iszod meg a levét. Főleg ha tudják hogy te magyaráztál a hátuk mögött (kiderül).
2020. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös. Oké, ebben igazad van. Tehát nem jó magányos farkasként élni, mert a birkacsorda az erősebb?
2020. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os igen, nem jó, de leginkább csak emiatt. Én erre a bélférgek példáját szoktam felhozni, azok is milyen kicsik igaz? Mégis képesek megölni egy ereje teljében lévő embert ha elegen vannak.
2020. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magányos farkas vagyok, nem nagyon foglalkozom senkivel sem, velem sem nagyon, ez van.
2020. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os! Jó példa. Nem tudom, a kedves Kérdezőnek ezzel segítettünk-e. :)

Néha jóban kell maradnunk egy-két bélféreggel?

2020. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem kell ahhoz magányos farkasnak lenni, hogy lássa miről irsz hm?

jól figyelted meg, de ez nem csak „magányos” farkasokkal van, hanem a társadalom minden szegletében, de mehetünk az állatokhoz is ….ha már a farkast emlitetted…..

kérdésem: miért zavar téged? milyen érzés jön fel, ha ezen elgondolkodsz? ……

ezzel az érzéssel van dolgod…

2020. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!