Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos farkasként sok...

Magányos farkasként sok támadás éri az embert?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, sok emberállat úgy értelmezi a dominancia fogalmát, hogy ha valaki nem hajlandó vele együttműködni vagy azt tenni amit ő szeretne azt ellenséges személynek állítja be és elkezd agresszív lenni vele, elkezdi őket támadni, sértegetni.


Mivel magányos farkasként pont azt utálom amikor valaki akarata szerint kell cselekednem, ezért nagyon sok ilyen helyzetbe kerültem eddigi életem során, amikor megtorolták azt, hogy nem akartam behódolni és független maradtam és elkezdtek támadni.


Más magányos farkassal is előfordultak ilyenek?


2020. júl. 11. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es igen, sajnos ez van, ha nagyon elkülönülsz ezektől, egy ideig hagynak utána beléd kötnek apróságokkal, ha nagyon agresszíven reagálsz azért, ha nem reagálsz azért, ha csak visszaszólsz azért fognak baszogatni, utána már csak az a kérdés hogy mennyire megy el durva irányba a dolog.
2020. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es 9-es hasonló a hasonlót vonzza, ha benne, nincs elrendezve az az érzelmi állapot ami miatt bevonzza ezeket a helyzeteket, addig fogja kapni a tanitást.


El kell rendezni magában ezt az érzést ami zavarja őt, és ami miatt a helyzetbe kerül. Amint megoldotta, lehet jön a következő feladat, de legalább azt kipipálta.


Mindaddig amig rezonál benne ez a negativ érzés amit anno ő kiáramoltatott, az vissza for térni hozzá. Majd amennyiben letisztázta magában ezt az érzést, már nem fogja zavarni, hogy ki mit gondolt és mit cselekszik, mivel harmóniába került önmagával...

2020. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én azokat, akik képesek többedmagukkal felállni egy személy ellen, nagyon gyáva férgeknek tartom. És igen, eddig szinte mindenhol ilyen gyáva férgek között kellett boldogulnom, legyen az suli, egyetem, munkahelyek. Nagyon élvezik azt a hatalmat, erőt amit ez a felállás ad nekik, hogy egynek mennek neki többen. Az ilyen extrovertált, ösztönlényeket mindig is jól lenéztem legbelül. Egymaguk semmire nem lennének képesek, életképtelen kis mimózák lennének, és egy-egy ellen mindig is játszi könnyedséggel aláztam őket vitában és mindenben. De valamiért szeretik az egyenlőtlen felállásokat, emiatt is gerinctelenek és nem nyerik el a tiszteletemet. Más hozzám hasonló embereket tudok tisztelni, mert azokban megvan az igazi erő, hagynak támadási felületet magukon, ki mernek állni 5 ellen, 10 ellen egymaguk. Ez az igazi erő. Ez az igazi gerinc. Sajnos deviáns kis társadalmunkban nem az igazi erőt, erényt és bátorságot dicsőítik, hanem a gyávaságot, a sunyiságot, a gerinctelenséget. De én és szerintem más hozzám hasonló magányos farkas nagyon is tisztában van azzal, hogy milyen a társadalom amelyben élünk és úgy, ahogy van rühelli az egész berendezkedést.
2020. júl. 12. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!