Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul esik, hogy egy barátom...

Rosszul esik, hogy egy barátom nem írt születésnapomkor. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a születésnapom, Facebookról le is szedtem, mert nem kell 700 "Boldog születésnapot" üzenet, de a barátaim, akik közelállnak hozzám (rokonok mellett), azok írtak és ez jobban is esett. Egy barátom nem írt, akivel suliban is nagyon jól szórakoztam meg tavasszal is sokat beszéltünk. Többször beszéltük a szülinapjainkat, mert 1 hét van köztünk.

Kicsit rosszul esett, hogy nem jutottam eszébe, nem vártam volna, hogy jelenjen meg a házunk előtt egy tucat ajándékkal, de egy egyszerű üzenet is jól esett volna.

Ti ilyen esetben felköszöntenétek, vagy van aki "megbosszulja" és nem ír ezért? Én szerintem attól függetlenül írok neki, nem fogom felhozni neki.


2020. júl. 13. 12:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mielőtt jön édesanyám fikázása, nem én pontoztam le embereket, inkább nem is értékelek.

Írtam, hogy én ettől függetlenül ÍRNI fogok, rosszul esett, hogy elfelejtette, mert korábban ő hozta fel többször, hogy 1 hét van a szülinapunk között. Nem fogom megbosszulni azzal, hogy nem köszöntöm fel, mert ő ezt megjegyzi.

Nem akarok ezzel kötekedni, de én valamiért a hozzám közelállók szülinapját megjegyzem szinte elsőre, vagy pár nap eltéréssel tudom. Gimiben ez a különleges "képesség" elég hasznos volt, mert szinte már órán megjegyeztem mi mikor volt😅

2020. júl. 13. 14:08
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Én leszedtem a születési dátumomat facebookon. Magasról sz@rok rá, hogy ki köszönt fel és ki nem.


26/f

2020. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#13 de ez a kérdés nem rólad szól. Empátia 0.
2020. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Engem is bántott a dolog. A faceről is ezért töröltem magam részben. Aki nem köszönt azt en is kihagyom.
2020. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

#14 tehát példát mutatsz azoknak, akikre haragszol, hogy megmutassad, teljesen rendben van, hogy nem köszöntenek fel.

Így terjeszted azt, amit nem szeretsz.

Miért jó, hogy azt terjeszted, aminek nem örülsz?

2020. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem terjesztem. Csak elegem van az érdekekemberekből.
2020. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezért te is érdektelen vagy másokkal szemben.

Tényleg nem látod? Azzá válsz, aki nem akarsz lenni.

Nem azért köszöntök fel valakit, mert ő is felköszöntött, hanem azért, mert én felköszöntök embereket.


Ezen gondolkozz el!

2020. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!