Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek ezzel a barátsággal?

Mit kezdjek ezzel a barátsággal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel régen kb legjobb barátok voltunk és vele éreztem a legjobban magam. Mostanság kezd nem jo lenni ez a barátság: nem várom a talikat, úgy érzem elvafyok nyomva és az az érzés van bennem hogy ő sokkal jobb mert semmi jót nem mond rólam kb semmimet se dícséri meg. Én mindig megdícsérem valamijét, szoktam mondani milyen szép stb... Előtte rendesen rosszul érzem magam mert tudom hogy dagadtnak és csúnyának tart...

Az ő családja elég gazdag és sok olyan mondandóha van ami nagyon zavar, idegesít mert azthiszi h mindenkinek olyan jo élete van mint neki és hogy eh az alap...

Sokat be is szól nekem, korabban azon csak rohogtem mert mint irtam tényleg elnyomot...mostanság mindig visszaszólók

Anyáék szerint sokat változtam(rossz irányba) és azt mondták lehet miatta...

Ez mérgező barátság lenne..

Ezt szemtől szembe nem igazán akarom megbeszélni vele, viszont valahogy tudtára szeretném adni

Hogyan?

Szerintetek mit csináljak ezzel a barátsággal?

Valahogy próbáljam menteni? Vagy hagyjam? Vagy engedjem el?

Nemtudom mi tévő legyek

Szerintetek?



2020. júl. 23. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed vele jól magad már huzamosabb ideje, építsd le szerintem.
2020. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elnyom, beszólogat, esetleg lenéz, nem érzed magad vele jól, mérgezőnek találod a barátságotok, nem szívesen találkozol vele, akkor már szerintem meg is van a válasz a kérdésedre.

A legegyszerűbb és a legegyenesebb szerintem az lenne, ha elé állnál, és megkérdeznéd ezeket, hogy de miért ilyen veled, vagy, hogy ő mit gondol a kapcsolatotok jelenlegi állásáról, esetleg közölnéd vele, hogy te ezt így nem vagy hajlandó folytatni. Vagyis én ezt tenném. Egyébként talán úgy lenne a legegyszerűbb leépítened, ha lemondod a talikat, nem kezdeményezel beszélgetést vele, ha ír, röviden válaszolsz, érdektelenül. De ez nekem kicsit alantas mód, ne haragudj, de én mindig is az őszinteséget, egyenességet tartottam követendőnek, így én még mindig azt ajánlanám, hogy nézz vele szemtől szembe...

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy miért nem akarsz vele erről személyesen beszélni?

2020. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elnyom és sértő dolgokat mond építsd le vagy beszéld meg vele ez nem barátság a barátság másról szól olyan barátokat keress akik elfogadnak olyannak amilyen vagy és nem bántanak. Addig változtass rajta míg nem lesz kisebbségi komplexusod és nem sérül a személyisége.
2020. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem! A nők, meg az ő barátságuk...
2020. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!