Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan barátotok/barátnőtö...

Volt olyan barátotok/barátnőtök,aki titokban elszerette a kiszemelteteket vagy esetleg a párotokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje tetszett egy pasi.Barátnőmmel elsétáltunk arra,amerre dolgozik ez a férfi.Na itt kezdődött minden,mert oda is jött hozzánk kacérkodni mind kettőnkkel. Innentől utólag kiderült,hogy a "barátnőm" mindennap lejárt hozzá,amikor dolgozott.Velem meg valamilyen oknál fogva nem beszélt,vagy ha beszélt tagadta és bennem a reményt keltette. 1 év múlva bevallotta,hogy azért került,mert már összejöttek és terhes is ettől a pasitól. Gondolhatjátok...azóta próbál velem újra barátkozni,de úgy érzem ezt el kell engednem,de fáj annak ellenére,amit tett.

A rengeteg pszichés szorongás,lelkizés miatt nagyon beteg lettem..jött egy másik pasi,akivel azóta együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást. Pár műtéten túlestem,egyszer nem érdeklődött felőlem ez a "barátnő".Megjegyzem egy társasházban élünk...tehát csak pár emelet választ el. Biztos én is tettem olyan dolgokat,ami neki bántó volt,de szerintem az ő ütése durvább volt. Mit gondoltok? Volt hasonló sztorytok?

Még annyi,hogy bajban sose keresett,ha felhívtam szakítás miatt,hogy magam alatt vagyok és átmehetek-e,mert pánikrohamaim vannak,akkor pl hiába volt otthon,nettezett,nem engedett be.Ha minden jó volt,akkor keresett,de bármi baj történt,akkor már nem kellettem.Csak a jóban..így érzem.


2020. aug. 6. 07:06
1 2
 11/13 striga ***** válasza:
Színjátszó társam, aki mondhatni barátnő féleségem volt, tudta, hogy beszélgetek egy sráccal, és már alakulnak a dolgok. Úgy történt, hogy mindketten ugyan azon a fesztiválon voltak és érdekes módon összegabalyodtak. Mindketten hallgattak a dologról egy darabig, de aztán ki nyögte a csaj. Persze a sztorinak két oldala volt és mindketten a másikat állították be szarnak. Aztán a végén kiderült, hogy a csaj a legjobb barátnőjével is csinált ilyent már. Szerencsére most nincs egyetem, úgyhogy próbáink sincsenek, tehát nem kell jó pofiznom előtte. Az ilyenekkel már nincs mit kezdeni, csinálhatnak bármit.
2020. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy baba nem feltétlen szerelemből lesz...


Itt nem feltétlen elszeretésről van szó, de nem is volt korrekt egyik fél sem. Már mikor a pasi kacérkodik a barátnővel, azt elkell engedni... Az meg nem barátnő aki tudja hogy neked tetszett meg először és mégis hagyja hogy neki udvaroljon. Akkor legyen őszinte mind a kettő és mondják a szemedbe hogy másképp alakult és ne húzzuk egymás agyát... Az meg végképp nem barátnő akire bajban nem lehet számítani.


Nekem konkrétan ilyen sztorim nem volt, csak hasonló. Középsuliban volt egy osztálytársam, egy ideig jóban is voltunk, de borzasztó rossz kétszínű természete volt. Ha megemlítettem neki hogy az a srác jól néz ki vagy tetszik nekem valaki, rögtön rávágta hogy annak a srácnak ő jön be, kavartak is stb. Egyszer rákérdeztem az egyik srácnál hogy valóban szemeznek-e a buszon meg ilyenek, mire a srác : nem ismerem a csajt, ha néztem is a buszon az azért volt mert ronda.

Egy másik sráccal összejöttem vagyis inkább csak ilyen futókaland volt tiniként, de persze rá is rögtön mondta hogy kavartak, meg még mindig epekedik utána. Ezt visszamondtam a srácnak aki leüvöltötte a csajt a francba hogy miért hazudik nekem ilyeneket, ne merészeljen közénk állni :D

Persze ezen már csak nevetek meg akkor sem zaklatott fel különösebben...

De volt egy "barátnőm" akiről később kiderült hogy csak kihasznált... A lényeg hogy szintén tiniként a középsuliban borzasztóan beleestem egy idősebb srácba de úgy hogy már beszélgettünk is meg minden. És ez a bizonyos barátnő is kiszúrta magának aztán én meg egy idióta voltam és mondtam hogy ismerkedjenek össze. A srác nem értette hogy miért távolodtam el tőle, azt hitte nem tetszik nekem és végül összejött barátnőmmel de csak pár hétig voltak együtt. A csaj szakított mondván mégsem kell neki a pasi. Én akkor törtem először össze, és visszagondolva azért csinálta hogy én ne lehessek szerelmes mert az ő kiszemeltje azt se tudta hogy létezik és féltékeny volt. Tudom ezek gyerekes régi dolgok, de az emberben akkor is myomot tudnak hagyni.

2020. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én "barátnőm" nem csak elszerette a pasit, hanem bedumálta neki hogy én egy r.banc vagyok. Sikeres volt, 3 éve nem beszéltem a pasival.

Mondjuk a csaj külön díjat érdemel amiért bepalizta anno a vőlegényét hogy az ő gyereke.

2020. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!