Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell mindig leszólnia...

Miért kell mindig leszólnia az egyik barátnőmnek azokat, akik bejönnek nekem?

Figyelt kérdés

Most is meséltem neki egy fiúról és kérte, hogy mutassam meg neki és utána megjegyzéseket tett rá meg lecsúnyázza. Alapból nem azért mutattam neki, hogy pontozza vagy véleményezze, de mégis ezt csinálja. Nem is kis tinik vagyunk már, de ezt azóta csinálja. Igazából nem is nagyon mondtam el neki, ha volt, aki megtetszett ez is csak véletlenül került szóba.


A másik meg, hogyha mondom neki, hogy vettem/rendeltem új ruhákat akkor mindegyiket bírálja, hogy ez tetszik neki , ez nem. Kit érdekel?


Voltak/vannak ilyen barátnőitek? Mennyire normális ez?


2020. szept. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó dolog, ha van véleménye és őszintén ki is mondja. De ezt már túlzásnak, rosszinulatúságnak érzem.
2020. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akiknek alapból ilyen a természete. De ettől függetlenül lehet irigység a háttérben, vagy okozhatja a saját bizonytalansága is, amit rád vetít ki vagy rajtad vezet le.


Mondtad már neki, hogy zavar és szeretnéd, ha abbahagyná? Nem biztos, hogy észreveszi magát.

2020. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Neki van valakije? Ha nincs, akkor lehet, hogy azt szeretné, hogy neked se legyen.

A ruhák véleményezésében én semmi rosszat nem látok. Persze, ha normálisan mondja.

2020. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm, nem véletlenül csak volt
2020. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm, de ő inkább csak emberekkel csinálja ezt (fiúk-lányok, pl. aki nekem tetszik/közös ismerős/csoporttárs/barát). Neki mindenki nyomorék, csúnya, buta, gáz stb., mindenkit leszól és engem is kiröhög, hogy mit akarok ilyen emberektől. Utálom mikor ezt csinálja, egyrészt tényleg “kit érdekel?”, másrészt szerintem ez egy tök bunkó dolog és sokszor vakon ítélkezik olyanokról, akiket nem is ismer.
2020. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a barátnőd, ez egy (számodra mérgező) kapcsolat.

Építsd le minél előbb!

2020. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó. Ha leszólja a ruhát, kérdezd meg, mi baja vele? Kövérít vagy mi? Konkrétan. Azt hiszi, menő lesz attól, ha mindent ócsárol? Más kinézetét leszólni tapló dolog, mondd meg neki. És ne mutass meg neki senkit. Nem baj, ha neki nem tetszik a pasid, legalább nem vesztek össze ezen. Ezt is mondhatod.
2020. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!