Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nagyon rám van...

Mit tegyek ha nagyon rám van tapadva, de nem akarom megbántani? L

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel 1 éve vagyunk már elég jó viszonyba. Amikor elkezdtünk barátkozni akkor kb egyikünknek sem volt más nagyobb barátsága (nekem rajta kívül egy). Ez most nekem elégge megváltozott, lett sok új fontos barátságom, de persze nem szeretném őt sem eldobni, csak ő nem igazán talál magának még most se mást, az új barátaimmal pedig nem is szimpatizál, és nem is örül neki hogy találtam másokat.

Eléggé az a fajta aki mindig velem ért egyet, ez engem pedig már nagyon idegesít. Emellett mindig követ, azt csinálja amit én, azt gondolja amit én, pedig én erre sosem kèrtem, sőt mondtam is neki hogy legyen saját véleménye meg nem kell mindig akkor és azt csinálnia amit én. Erre mondta hogy persze oké, de nem változott semmi. Az is zavar hogy neki senki más barátja nincs rajtam kívül és így tényleg mindig velem van, csak velem beszél.

De nem is szeretném megbántani mivel ha bajom volt mindig ott volt nekem, és ezért hálás is vagyok neki.

Mit tegyek?



2020. nov. 2. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Kolonc a nyakadon.

Éld a magad életét.

Majd csak ő is rájön és azt teszi.

Ez nem barátság.

2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!