Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem lehet felfognia,...

Miert nem lehet felfognia, hogy gyulolom a kpop-ot?

Figyelt kérdés

Szval,van egy baratom ,aki kpop fuggo. En nem nagyon szeretem ezt a mufajt,legalabbis eddig nem talaltam olyan zenet,bandat,amit tetszne,ezt hozzatennem (neki hala) (kerdesekre valaszok:nem,nem vagyok rasszista;csak szimplan nem erdekelnek az azsiai dolgok,trandek,stb...). Ezzel nem is lenne baj ,szerintem,mivel mindenki mast szeret. Viszont o allandoan meg akar teriteni,hogy milyen jo stb... . Nekem meg elegem van ebbol. Elegem van hallgatni a hulye zeneit (mar bocs),de o nincs tekintettel arra,hogy en nem szeretnem ezt hallgatni.


Miert nem lehet megerteni ,hogy en nem szeretem ezt,es nem akarom hallgatni? Szerintem ez elfogadhato ,ha a masik megker ,hogy kapcsold ki a zenet. Plane ha baratok is vagyunk.


A masik meg az ,hogy miert kell rameroltetnie? En sem probalom meggyozni, hogy miert jobb az en kedvenc zenei mufajom,mert tudom ,hogy nem tetszi. Szoktamn kerdezni, hogy ismer e bandakat,de a valasza mindig nem,de ez van.


Mas is van igy? Mert talalkoztam mar kpop fanokkal,de azok nem voltak ennyire elvetemultek.



#zene #K-pop #Nezetelteres #Raeroltetes
2020. nov. 7. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
kedves 9es sztem a kpop és egyéb ázsiai dolgok nem feltétlenül olyan dolgok amiből ki kell nőni. A gyerekes rajongást nyilván sokszor kinövik, de akik egyszerűen szeretik az ázsiai dolgokat, és nem divatból azok nem fognak ebből kinőni. Nem szeretem mikor emberek az ázsiai dolgok iránti szeretetet gyerekes dolognak tartják. Nyilván ez függ attól, hogy milyen a rajongás. Ha nem lennének olyan emberek akik tartósan szeretnék az ázsiai dolgokat, akkor nem lennének olyanok sem akik ezekkel az országokkal politikai, gazdasági, kereskedelmi vagy akár kulturális kapcsolatot tartanának fent. Úgyhogy az ázsiai dolgokért való rajongást nem kell kinőni, csak normális mederben kell tartani. Ennyi
2020. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Van óvoda óta egy legjobb barátom aki magyar rock zenét hallgat néha egy-két külföldi rock számot. Eszébe se jutna bármi mást nagyon erre a műfajra van rákkatanva.


És itt vagyok én aki magyarul egyáltalán nem szeret zenét hallgatni főleg nem rockzenét.... hip hop ,pop, kpop bármi jöhet ami nem magyar vagy nem rock.(egyszerűen nem szeretem) De ha találkozunk akkor nem zenézünk.. ennyi... annyira sok minden másról tudunk beszélgetni emlékek tervek stb...

2020. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11%
Normális ember nem hallgat gookpopot.
2020. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg te is ráerőltetni a zenei stílusod vagy töröld ki az életedből. Vagy mondd meg neki, hogy ne traktáljon a hülyeségeivel, mert elfelejthet egy életre.

A barátaimmal pl semmi közös nincs bennünk, egyikükkel sem. Van olyan, ami nekik is tetszik és nekem is, de elenyésző és ritka az ilyen dolog. Mégsem erőlteti rám az animerajongó barátnőm a nyifogós meséit meg a japán szarságait és én sem erőltetem rá a legújabb Tool albumot.

2020. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!