Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barát probléma?

A legjobb barát probléma?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátomat úgy érzem elveszítem lassan, (lány vagyok) mindig mindent tudtunk egymásról és megbíztunk egymásban , és sose mondtam neki még azt se hogy szeretem ot mint a legjobb baratom de ő már hasznalta sokszor a szeretlek szót , most ő valamiért haragszik ram és próbálom megtudni miért de látja és nem válaszol, nem tudom mit kéne csinálni, hogy beszéljem meg vele a dolgokat , vagy engedjem el , de ha ő így viszonyul a dolgokhoz elég nehéznek gondolom így a szitut, ez már lassan egy hónapja így tart , lehet jobb lenne élőben félrehívnom csak nem tudom érdemes e vagy ha nem ír vissza akkor beszélni se akar

2020. nov. 15. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Beléd szerethetett. Innen csak 2 út van.
2020. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt is te írtad ki

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Ő nem csak barátságot akart tőled,hanem párkapcsolatot.

Érted már?

2020. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor is utálhat? Te mit tennel?
2020. nov. 15. 15:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam :/
2020. nov. 15. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem utál.

Egyszerűen...ezek nehéz érzelmek egy fiúnak.


Mindenképp beszélj vele,viszonozd az érzéseit irántad.

2020. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor is ha én 16 ő 17?
2020. nov. 15. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Érzéseket nem lehet csak úgy viszonozni...
2020. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy ha beléd szeretett,mit akarsz tenni. Majd kérdezz rá.
2020. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Többet érez mint barátság és mivel te nem vetted ezt észre folyamatosan csak hárítasz ezert lemondott rólad. Egy szó nélkül tovább fog lépni és keres olyat aki viszonozza az érzéseit.

Innen vagy megmondod neki,hogy te is kedveled és el tudsz képzelni többet vagy pedig leírod neki,hogy nem erzel barátságnál többet, ne haragudjon, minden jót kivánsz neki és reméled megtalálja azt aki úgy erez mint ő.

2020. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!