Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról a hozzááll...

Mit gondoltok arról a hozzáállásról, hogy valaki undok és leereszkedő másokkal mert vele is mindig undokok és leereszkedők voltak?

Figyelt kérdés
Teljesen jogos és érthető magatartás?
2020. dec. 29. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Elkerulom. Ennyi. Mit filozzak egy idiotan?
2020. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Primitív viselkedés
2020. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Degeneratív elváltozás.
2020. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Érthető, de nem célravezető. A sérelmek elengedésével saját magadnak kegyelmezel meg. Mondja ezt egy olyan ember, aki magyon nehezen engedi el a sérelmeit évekkel később is.
2020. dec. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még ha érthető is, azért az emberek általában nem szoktak könyörögni senki társaságáért. Én is ismerek olyat aki egy f.sz, tudom hogy miért az, ismerem és kb. ennyi, biztos hogy nem hívogatnám, hogy na és mi újság veled? Nem célravezető felvenni azokat a sérelmeket amiket ő kapott. Azért mert eddig ilyen emberek kerültek az útjába, az nem jelenti azt, hogy mindig ilyenek is fognak. Tehát lehet találkozna egy olyan emberrel aki normális (barát/barátnő/ismerős) de mivel a sérelmei vezérlik azt is elüldözi magától aki normális lenne vele. Nem kell nagy ész hozzá, hogy ez hosszútávon sok jóra nem vezet. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor megcsalnak egy férfit és ő azt hangoztatja azóta hogy minden nő k.rva... Holott mindenki tudja, hogy ez azért nem igaz. Te összeállnál valakivel aki szerint minden nő k.rva?
2020. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Így bántak vele és másolja a példát. Ha bántó lenne számomra, felhívnám a figyelmét, hogy nem esik jól, ha tudnám: ilyen környezetben élt és ha kapcsolatunk olyan lenne, azt is megemlíteném: "környezetedben tudom így viselkedtek veled de sok embernek ez bántó". Ezzel nem árt vigyázni mert rosszul is láthatja/tudhatja az ember: tényleg így viselkedtek -e vele, függ attól mennyire ismeri stb.
2020. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5


Igen de ha x évig mind ilyen emberekkel találkoztál, még a “barátaid” is egy idő után mind hátba szúrtak, kibeszéltek, akkor mégis miért lennél optimista? Hiszen olyan embert amilyenről te írsz még nem látott. Hol vannak ezek az emberek, hol bújkálnak?

2020. dec. 29. 08:51
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen jogos. A legtöbb ember nem érdemel mást megvetésen kívül!
2020. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolom, hogy akkor ő semmivel sem jobb azoknál, akik így viselkedtek vele.

És ezért valaki mással bunkónak lenni, nagy taplóság.

2020. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Attól hogy ő így bánik még nekem nem kell .

Van nekem is több kollégám kik sajnos még vissza köszöni sem tudnak na de hát lelkük rajta .

2020. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!