Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet a férfiatlan arc az oka...

Lehet a férfiatlan arc az oka annak, hogy mások indulásból tiszteletlenek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tehat gyerekarcod van?

Sosem gondolkoodtam meg ezen, en mindenkihez ugyanugy allok hozza elso talalkozasnal, aztan a tobbit a viselkedese eldonti. Miert erzed ugy, hogy tiszteletlenek veled, konkret peldakat tudnal emliteni?

2021. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Igen, nem nagyok az arccsontjaim, nem elég dús a szakállam stb.


Leggyakoribb a lekezelő hangnem, kioktatás, vagy észre sem vesznek.


Gondolom ennek sokszor külső okai is vannak.

2021. jan. 7. 15:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Simán lehet, főleg ha alacsony és vékony vagy, mint én
2021. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3


Veled is így bánnak?


Én mondjuk átlagnál magasabb vagyok de férfiatlan, vékony, esetlen és beesett, sovány arcúy

2021. jan. 7. 15:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, körülbelül. De meg is értem oket. A kulsomon nemreg kezdtem dolgozni, szedjel feherjet es kezdj el gyurni ha gondolod
2021. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5


Lool. Azért gyúrni, hogy megfelelj holmi gyökereknek?

2021. jan. 7. 15:17
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a viselkedés. A külső lehet oka, hogy első látásra nem vesznek annyira komolyan, de ha utána látnák rajtad, hogy te tudod mit csinálsz, értesz a dolgodhoz, határozott és magabiztos vagy, akkor már nem a kinézeted fog számítani. Viszont ha ez nincs meg és alátámasztod az első benyomást és hagyod magad elnyomni, akkor utána úgy is fognak viselkedni veled.
2021. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7


Introvertált is vagyok. Nincs motivációm magabiztoskodni

2021. jan. 7. 15:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Valaszaid alapjan te vagy az okoskodo, meg flegma. Azok a "holmi gyokerek" persze hogy nem fognak szimpatizalni veled így... A magabiztossag nem azt jelenti, hogy legyen nagy arcod. Vagy megprobalsz nyitni a vilag fele, vagy elfogadod hogy igy kezelnek meg jo ideig. Hány eves vagy? 20 alattira tippelnelek.
2021. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9


30 felett vagyok, és igen, a pofára ítélőkkel flegma vagyok!

2021. jan. 7. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!