Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet a férfiatlan arc az oka...

Lehet a férfiatlan arc az oka annak, hogy mások indulásból tiszteletlenek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kisugárzásnak van nagyobb befolyása. Nekem sincsen férfias állam, sőt szakállam se. A férfiasságot nem csak a külső jegyek határozzák meg. Egyszer sem éreztem emiatt magamat rosszul. Nem igazán érint mások véleménye ilyen téren. Mindenki azt gondol vagy hisz, amit akar.


Először azt akartam írni, hogy általában velem nem tiszteletlenek az idegenek, de kicsit gondolkoztam és eszembejutott, hogy nap mint nap találkozol ilyen emberekkel. Ezek általában pár másodpercnél nem tartanak tovább. Nem kerítek ezeknek nagy feneket, így nem is igazán emlékszem rájuk.


Ha meg az ismerőseid tiszteletlenek veled, akkor azon neked kell változtatni. Én sem szeretem abszolút ha lekezelnek és általában azonnal elejét veszem a további problémáknak. Tisztelettudó vagyok, és ezt a környezetemtől is elvárom. Ehhez nem önbizalom kell, hanem önbecsülés.

2021. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Én kezdem úgy látni, hogy itt veled van a baj😂
2021. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12


Komoly? Milyen bajom van kedves?

2021. jan. 7. 17:10
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem veled van a baj,hanem azzal hogy az emberek 90% ba több állati ösztön van mint emberi ennyi
2021. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14


Igen ez esélyes

2021. jan. 7. 18:31
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy egy kib@szott tahó vagy
2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A 14-es hozzászóló kommentje szépen le lett pontozva. Ez sokat elárul a tabukról és arról, hogy az emberek mennyire szeretnek közhelyekben beszélgetni, és kritika nem érheti a társadalmat, embereket. Minden jó és tökéletes ugye drágáim?
2021. jan. 7. 21:40
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy gondolod, hogy mindenki más a hibás?

Te mindent megtettél?


Vagyis, várj hagy fogalmazzam át...


Tettél bármit is?


Rossz helyet választottál, hogy kinyalasd a segged.

2021. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
hiába pontoznak le engem attól még igazam van,szerintem az nem emberként viselkedik aki egy másik emberi lényt a külseje alapján itél meg.
2021. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18


Igen, mindent megtettem amit lehetett és semmit nem ért.


Képzeld van ilyen a felszínes társadalmunkban amely bálványozza a külsőt.


Csak az sokkol, hogy úgy teszel mint aki nem tudja hogyan működnek a dolgok!

2021. jan. 7. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!