Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom teljesen...

Az egyik barátom teljesen furcsa lett , segitseg?

Figyelt kérdés
Egy par honapja teljesen agressziv lett. Ha valami nem ugyvan ahogy szeretne nem viseli el es karomkodik meg agressziv lesz. Aztan ha eleri nevet mindenkin. Hetvegen kint cangaztunk , elmentunk a REAl ele es mondta 1 masik baratomnak hogy menjen be es hozzon neki ki uditot meg fornetitt , penzt is adott volna neki csak o menjen be erte. Erre mondta a haverom hogy miert nem megy be o , o nem akar. Ekkor leugrott a bicorol fellokte a haverom es elkezdte rugdosni a foldon, majd ramnezett es mondta hogy te bemesz nekem? Persze hogy bementem tokre feltem. Mikor kijottem megveregette a vallam gunyos vigyorral azt mondta hogy tudta hogy mi baratok.vagyunk. nem nagyon keresem a tarsasagat , meg senki igazabol , de rank talal. Elozo heten a buszon egy nagyobb gyereknek rugott a terdebe mert nem adta at a helyet a buszon. Nezi a walking deadet es azt mondja hogy Negan a peldakepe. Vett 1 baseball utot , kihozta a palyara vasarnap. Mindenki tokre be volt parazva , hala istennek csak ott ult es nezett. Felek hogy egyszer megut vele. Mit csinaljak? Felek tole , meg minden baratom. De ez nem.jarja hogy rettegesbe tart.

2021. febr. 1. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi old school módon oldottuk meg az ilyesmit: fogtunk pár havert, akiknek hasonló volt a véleményük az illetőről, majd picit megedzettük. Soha többé nem viselkedett velünk agresszív módon.
2021. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon cinkesnek és gyerekesnek tűnik a srác, mégis miért féltek tőle?
2021. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hat meg mondjuk gyerekek vagyunk asszem, most leszunk majd7. Sekk. Ez meg gyereknek szamit szerintem.

Mert te nem ismered!!!

Meg nem egyedul van , vannak mi csak ugy hivjuk a csicskai. Egy vilagtalan csicska a mi osztalyunkbol , csak ugy hivjuk hogy csoves( de neki se szamit semmi , mindenbol bukasra all , egy igazi fujj) , meg az A osztalybol egy ciganylany meg hurka ( ez kb 180 cm vagy 90 kg , tole aztan mindenki fel)

Megvan a 7. Bol egy gyerek meg , o se normalis. Egyutt szoktak ezek bandazni mikor nem.velunk van.

Az A osztaly viszont sokkal.roszabbul all , oket naponta inzultaljak , meg elveszik a cuccaikat sokszor. Megvan hogy lemennek a kisebbekhez is. De a nagyoktol se ijednek meg.

Mondja nekunk hogy mi is legyunk olyanok mint ok , vagy mi is luzerek.akarunk lenni? De en nem.szeretnek kozejuk tartozni , o se volt mindig ilyen , nyar ota valtozott meg igy. Csak attol tartunk hogy rank is rank fognak ugy szallni mint a masik osztalyra.

2021. febr. 1. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogos, a korodban én is féltem pár sráctól, de azért ez mostanra teljesen elmúlt. Otthon bántják a szülei a srácot, ezért erősnek kell tűnnie előttetek, hogy mindenképpen ő legyen az Alfa. Így dolgozza fel az őt ért sérelmeket.
2021. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyedul neveli az anyukaja, nem hinnem hogy bantja. Nyar vege ota ilyen , azelott se volt egy vegtelenul kedves gyerek , kulonc volt , de nem ilyen agressziv. Elvileg volt 1 lany akibe szerelmes volt , es a lany is de valamin osszevesztek. Igazabol ez nem is erdekel.

A szuloket nem akarjuk belevonni , mert ugyis csak legyintenek ra hogy jajj csak gyerekek. Attol felunk , ha meg is verjuk , utana aztan tenyleg elszabadul a pokol , es roszabb lesz a helyzetunk mint az A osztalynak.

2021. febr. 1. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor megis mit akartok tenni? Ne csicskuljatok be, mashogy egy tinire nem tudtok hagyni. A gyerekek sokkal agresszivebbek, mint a felnottek, eleg csak megnezni a fiatalkoru bortonoket.
2021. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy borderline vagy skizofrén? én bevonnám a szülőket, mert ez nem normális
2021. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 év alatt nincs borderline diagnózis, másrészt egy faluban nincs olyan pszichiáter, aki ezt diagnosztizálhatná. Leírás alapján a srácok koldusszegény környezetben élnek, majdnem analfabéták, a verekedős gyerek nyilván putriban él.
2021. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 lehet nem mondanák rá 18 alatt, de ha van valami, akkor azt tudomásul veszi az orvos. és ki lehet menni a faluból
2021. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval az erőszakos gyerek a tükör előtt áll, és azt mondja, ejnye, de erőszakos vagyok, olyan rosszul esik, hogy verek mindenkit, elmegyek pszichiáterhez, nézzen már meg. Apja-anyja úgysem fogja elismerni, hogy az otthoni viszonyok miatt erőszakos a gyerek, tagadni fogják magát az erőszakosságot is. Valószínűleg otthon is erőszak van, akkor odaáll az apa a tükör elé, és (lásd mint fönt)???
2021. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!