Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányként...

Miért nem tudok lányként fiúkkal barátkozni? Miért akar mindegyik szexelni?

Figyelt kérdés

Általában szívesebben megosztom a dolgaimat férfiakkal, sokszor a társalgás is könnyebben megy számomra mint a lányokkal.

Nekem nincsenek hátsó szándékaim, általában tényleg csak a barátkozás vezérel..

Viszont sajnos eddig egyik férfinél sem működött a dolog. Mindig kitértek a dolgok szexuális oldalára,tehát ritka az olyan férfi aki meghagyja magának a szexuális utalgatásokat...

Egyszerűen nem tudok mélyebb baráti kapcsolatot kialakítani egyikkel sem, mivel mindig kiderül a végén, hogy bizony "mást"is akarnak...

Minden lánnyal ez van? Ti hogy csináljátok?


26/N



2021. febr. 8. 10:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Én férfiként általában azzal baratkozom aki nekem szimpatikus és így párkapcsolat szinten is eltudnám fogadni. Nehéz ez amúgy mert nők közt mindig is jobban eltudtam boldogulni, de egy idő után vagy én álltam máshogy a dologhoz vagy a nő.
2021. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Akkor ez minden pasira igaz. Még akkor is, ha nem túl szép csaj van a közelükben...

Értem

2021. febr. 8. 11:15
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
11-est széjjel adom
2021. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

10-es itt nem kell kamuzni... xD

Ugyan ez a mocskos kamugép vagyok én is, de azért beverném a lompost... xD

2021. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
#12 Kérlek olvasd el a 10-es választ mert az általánosítás nem kellemes
2021. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
34%
"nem minden srác ilyen" a homoszexuálisak nem, de a többi igen
2021. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
#14 Nem értem miért hiszed hogy kamuzok :D Olyan nehéz elhinni hogy nem vagyok egy tipikus féreg mint itt a legtöbben? Miért annyira lehetetlen elhinni hogy a lányokkal barátkozni is lehet? Olyan mintha lenéznéd őket hogy csak szexre jók
2021. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Jó haverkodni mikor needy vagy, de rendes lánybarátot nem lehet...

belefogsz szeretni, egyszerűen ha sokat vagytok együtt, megosztasz vele sok dolgot stb... Nem bírod xD

2021. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Mondd ezt azoknak a lányoknak akik teljesen megbíznak bennem és büszkén jelentik ki hogy a barátjuknak tartanak mert nem vagyok tipikus srác :D
2021. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Rám is mondják ember xDD Egykorú is vagyok veled...
2021. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!