Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányként...

Miért nem tudok lányként fiúkkal barátkozni? Miért akar mindegyik szexelni?

Figyelt kérdés

Általában szívesebben megosztom a dolgaimat férfiakkal, sokszor a társalgás is könnyebben megy számomra mint a lányokkal.

Nekem nincsenek hátsó szándékaim, általában tényleg csak a barátkozás vezérel..

Viszont sajnos eddig egyik férfinél sem működött a dolog. Mindig kitértek a dolgok szexuális oldalára,tehát ritka az olyan férfi aki meghagyja magának a szexuális utalgatásokat...

Egyszerűen nem tudok mélyebb baráti kapcsolatot kialakítani egyikkel sem, mivel mindig kiderül a végén, hogy bizony "mást"is akarnak...

Minden lánnyal ez van? Ti hogy csináljátok?


26/N



2021. febr. 8. 10:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te csak játszod magad előttük mert hátsó szándékod megfektetni őket?
2021. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem nem játszom magam előttük, de dobj rám egy üzenetet :D
2021. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Meh kihagyom. Úgyis csak a kérdezőt szeretném meggyőzni, hogy nem minden srác ilyen
2021. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Okés, sok sikert:)
2021. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Van elég barátom. Ha elég jófej vagy, akkor is csak puncival tudsz újat és többet adni, tehát egy barátság extrákkal szóba jöhet.
2021. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Idecsapom a sztorim, hátha nagyobb lesz tőle itt a katyvasz. (Felállás 20+ korosztály) Megismerkedésünk vicces volt, valszeg ez adott löketet a barátkozásunk megindulásának. Alapvetően a srác baráti körének 80%-a az ellenkező nemből került ki. Tudni kell róla hogy egy intelligens, igényes megjelenésű férfi volt, ehhez képest olyan dagadt nőkkel is kefélt, hogy amikor először mesélte el sem hittem. Imádtam őt, szinte tényleg olyan volt a kapcsolatunk mint egy párkapcsolat, azzal a kivétellel, hogy nem volt köztünk semmiféle intimitás. Nem egyszer együtt aludtunk, terveztük, hogy elmegyünk wellnessbe, megnyílt nekem, karöltve sétáltunk, ha valami történt aggódtunk egymásért, együtt mentünk szexshopba (bromi vicces volt ahogy az eladó magyarázta nekünk hogyan használjuk majd a terméket, mi meg totál hideg fejjel végigvittük a szitut, mert egyszerűen mi ilyenek voltunk :D ) Szexelt volna velem is ez tény, de tiszteletben tartotta hogy nem vonzódtam hozzá és nem is vettem észre rajta, hogy zavarná, így is jól éreztük magunkat. Aztán tudtam, hogy előbb-utóbb vége lesz a barátságunknak, (többtényezős volt) ezért egy kisebb összezördülés után úgy gondoltam ez jó alkalom arra, hogy lezárjuk. Néha nehéz, olykor érdekelne mi van vele, olykor azt álmodom hogy összefutunk (épp most éjjel is) de tudom, hogy így jobb és továbbléptem. Úgyhogy van ám minőségi ffi-női barátság, csak tényleg nem mindegy milyen agykapacitással rendelkező egyéneket raknak össze :D
2021. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
A hosszús voltam, szval javarészt szerencse kérdése kivel hoz össze a sors és mivé formálódik, de ameddig mindketten jól érzitek magatokat egy szituációban, úgy vélem ki kell használni. Tudniillik az idő eltelik. Nélküled is..
2021. febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
De ne idegesítsetek fel xD Csak beleolvasok és ezt látom "Szexelt volna velem is ez tény" erről pampogok hogy nincs barátság, ha megbasz akkor nem barát xD
2021. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nos, nekem van egy nagyon jó fiú barátom, akinek szintén van több lány barátja. Mi Kb 8 éve vagyunk barátok. Sose utalgatott szexuálisan, és sose volt köztünk semmi, nem is lesz. Emiatt a haverjai b@szogatják, hogy biztos meleg, mert hogy nem akar a lány barátaitól semmi szexuális töltetűt, csakis barátkozni. Melegnek tuti nem meleg, mert többször is volt barátnője, meg egyáltalán nem az a típus, akiből ilyet ki lehet nézni, mégis folyton húzzák az agyát, merthogy nem mozdul rá a csaj barátnőire. Na ez szerintem nagyon gáz. Igenis van fiú lány barátság, nekem a baráti köröm nagyon vegyes, vennék benne egyaránt fiúk és lányok is. Egyik fiú barátom se mozdult rám soha, ami jobb is, mert nincs esélyük.
2021. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem pl vna lány barátom, már jó pár éve, és sosem mentünk tovább ennél.
2021. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!