Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem voltak soha igaz...

Miért nem voltak soha igaz barátaim?

Figyelt kérdés
Már egy ideje foglalkoztat ez a kérdés. Valahogy mindig is akartam barátokat, egy jó társaság része lenni. Soha nem jött össze ez, de nem tudom miért. Sok ember ismer és amikor találkozunk, akkor el tudok beszélgetni velük. Ha buliba megyek sok ember odajön hozzám köszönni és beszélgetni. Viszont ezeken a pár alkalmakon kívül nincs nagyon társasági életem és barátaim. Mindenki körülöttem megtalálta a baráti körét, de nekem nem sikerült. Mindig is igyekeztem magamat adni és jófej lenni. Nyitottam emberek felé, pl amikor kisebb bulikat csináltam, meghívtam pár új embert. Nem tudom mi baj lehet velem, hogy soha semmi nem jött össze. Barátaim se voltak soha és attól félek ez nem lesz másképp ez. Igaz fiatal vagyok, de már a legeslegfiatalabb éveim barátok nélkül teltek.

2021. febr. 17. 22:56
 1/1 kerjoz ***** válasza:
hát írásodbol nem ugy tunsz mint akinek nincsennek barátai, buli stb, hát érdekes!
2021. febr. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!