Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi leli az olyan barátot aki...

Mi leli az olyan barátot aki egyik napról a másikra mindenféle ok nélkül felszivodik?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel tök jól elvoltunk, egymás titkait meg tudtuk beszélni. Nem talalkoztunk sűrűn, de telefonon tartottuk a kapcsolatot már évek óta. Kb egy évvel ezelőtt ietam neki6hogy miujsag vele és elolvasta a levelet , de semmi válasz nem jött rá. Pár nap elteltével hivtam is, de semmi... Most így egy év után megint rairtam, hogy hogy van és jó lenne pár szót valtanunk es nem. értem hogy miért nem valaszol, de megint csak elolvasta és ennyi... Szerintetek ezek után mit tegyek? En ugy erzem hogy nem artottam neki semmit, mindig meghallgattam bármi problemaja volt. Ha baja van azt meg miért nem mondja? Ez a legrosszabb mikor azt se tudja az ember hogy mit tett... 28L
2021. febr. 26. 16:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Rairtam a férjére, erre vissza hívott hívott.... hebegett habogott h sok a dolga es azért nem keresett..... beszéltünk vele 30percet es kb ennyi... de legalább megnyugodtam kicsit h nem tettem. semmi rosszat
2021. febr. 26. 20:43
 22/23 anonim ***** válasza:
Van hasonló tapasztalatom. Talán eltávolodott tőled, éli az életét. Vannak más barátai, nincs szüksége rád. Brutálusan fájdalmas, de megesik. Szerintem sajnos el kellene engedned. Nem jó, ha egészségtelen mértékben ragaszkodsz valakihez, akit nem érdekelsz. Ha gondolod hívd fel megint, ezzel nem égsz be. Az már eleve rossz, ha egy barátodon azt érzed, hogy zavarná ha keresnéd. Aztán azonnal felejtsd el, ha megyőződtél róla ismét, hogy nem érdekled. Sajnálom, tudom, hogy nehéz. Idővel feldolgozod.
2021. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
fogd fel nem meleg!
2021. márc. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!