Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagynom kellene őket?

Hagynom kellene őket?

Figyelt kérdés

Magamról :én ugyan egy elég visszahúzódó ember vagyok nehezen barátkozom, viszont nem tartom magam introvertáltnak, mert szeretnék én is szívesen kimozdulni, csinálni dolgokat, de sajnos nincs kivel.


A "barátaim" (sajnos nem igazán érzem, hogy azok lennének, éppen ezért tettem idézőjelbe) nem szívesen mozdulnak ki, jól elvannak magukban is. Kicsit más dolgok érdeklik őket, amivel nekem nem is lenne problémám, de lehetetlenség velük szinte bármiről is beszélgetni (legalábbis nekem nem sikerül, mindenki mással igen). Kívülállónak érzem magam, amikor többen vagyunk és elkezdenek beszélgetni valamiről, én pedig nem tudok hozzászólni, ami őket nem igazán érdekli (engem sajnos zavar). Zavar, hogy pesszimisták, és egyszerűen úgy érzem lehúznak. Nekem sajnos ez nem buli,szeretnék boldog lenni.


A lényeg, hogy eléggé eltérnek a nézeteink és nem is igazán szeretek a velük lenni, és úgy érzem ők sem velem. Talán ennyit lett volna célszerű leírnom. Nem érzem, hogy ez változna, legalábbis nem a jó irányba. Jobb lenne hagynom őket, viszont nem szeretek egyesül sem lenni, de ilyenkor rosszul érzem magam, ha csak ezért lennék velük.


16l



#társaság #barát #energia vámpírság
2021. febr. 28. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
16l azt jelenti 16 éves lány? Mi az ami téged téma érdekel, foglalkoztat?
2021. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őket.
2021. febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd őket és keress olyan embereket, akikkel egy nyelvet beszéltek.
2021. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, igen. Nem atomfizikáról van szó, csak szimplán nem találom velük a közös hangot. Őket kb.semmit nem érdekli.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz ✋ mindenkinek

2021. márc. 11. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez teljesen természetes. Többen is vagyunk így - nem felszínesre sikerültünk. Evvan :)
2021. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!