Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvárható egy baráttól, hogy...

Elvárható egy baráttól, hogy több száz kilométert vezessen le ingyen?

Figyelt kérdés
Budapestről hazavittem a barátomat Nyíregyházára. Ez oda-vissza 460 km volt, időben öt órámba telt. Az útiköltségbe nem szállt be és még kajával se kínált, amit utólag zokon vettem. Azt mondta ha tudja hogy fizetni kell, inkább vonattal megy. Most engem tart szemétnek. Szerintetek?

2021. márc. 12. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Nekem vannak barátaim, akik ez megteszik és nem fogadnak el pénzt. Ma is jött egy fuvarom 800km oda-vissza ingyen.


De nem elvárom, viszont ha beülök az autóba elején tisztázom. Nem utólag írok ki gyakorira kérdéseket mert bennem van tartás, még akkor is, ha a kérdező ezt szánalmasnak tartja.


Nem. Vagyunk egyformák. Köszi a 0%ot. Megy visszafelé is.

2021. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Attól még nagy bunkó az illető, aki ingyen utaztatja magát és még se kérdezi, hogy mit adhat a érte. Szerencsére az a posztó már eltűnt az életemből, de még így is élősködik rajtam, hogy a laptopomat használja.
2021. márc. 13. 16:40
 23/24 A kérdező kommentje:

Nekem nagyobb szerencse, hogy az a féreg már nem használ ki.

23-as te vagy egy nagy tuskó a rasszista megnyilvánulásoddal.

2021. márc. 13. 17:00
 24/24 anonim ***** válasza:

#23


Remélem megdugja a csajod az egyik barátod. Ugye "bros before hoes", szóval ha hagszol majd rá akkor te vagy a szar. Kb ez a te logikád.

2021. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!