Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nem tudom...

Mit tegyek, ha nem tudom elviselni a legjobb barátnőmet mióta ezt a pénzügyilag tudatos figurát tolja? De nem szeretném vele megszakítani a kapcsolatot, azt akarom, hogy olyan legyen, mint régen.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel nagyon jól elvoltunk középiskolás korunk óta. Tök hasonló gondolkodás, körülmények stb. Munka nem is volt köztünk téma. Egy ideje létrehozott egy vállalkozást, amivel sok pénzt keres és azóta mindig olyanokkal foglalkozik, hogy befektetést meg most már 1 hónapja azt hallgatom, hogy aranyvásárlás stb. Sehol az az őrült lány, akit én eddig ismeretem.

Tőlem ez távoli. Én ledolgozom a 6-8 órámat és onnantól az életre koncentrálok. Mit tegyek, hogy visszahozzam a régi barátnőmet? Nagyon idegesítő.


2021. márc. 22. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
10 Az emberek változnak, ez teljesen természetes. Szerinted neki kéne visszaváltozni, lehet szerinte meg neked kéne komolyabbnak lenni. Barátságok, párkapcsolatok nem véletlen érnek véget x idő után, mikor a két fél már nem egy irányba halad. Ez ellen nem lehet tenni, a változás az élet része.
2021. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!