Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeljem a toxic barátnőm?

Hogyan kezeljem a toxic barátnőm?

Figyelt kérdés

Óvoda óta ismerem, azóta vagyunk legjobb barátnők. Többször előfordult már, de most végleg betelt a pohár. El fogom veszíteni/elveszítettem mint legjobb barátot. Van egy másik lány, akivel helyettesít. Régóta ezt érzem már, és többször megtörtént már. Rég nem kezel az első helyen, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy én vagyok a szamár. A, ha nincs ló, jó a szamár is elven. Szóval nemrég összevesztünk ismét egy ilyen eset miatt, de nekem már elegem van. Nem akarom úgy kezelni, mint egy legjobb barátot, mert ez már nem az, de mégis fontos nekem. Hogyan tudnám ezt kezelni, vagy mit tudnék tenni?

(Remélem érthetően fogalmaztam.)



2021. ápr. 18. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 17/l.
2021. ápr. 18. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a lényeget. Mit kell ezen kezelni? Már nem vagytok olyan jóban, ennyi. Lemorzsolódik. Kész.
2021. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy pár napja nem beszélünk, mert megint megbántott, ma viszont rám írt. Még nem néztem meg, haragszom, és nem bocsátok meg könnyen. Nem szeretem, ha hülyének néznek, és pontosan azt tette. És most nem tudom, hogy mit csináljak.
2021. ápr. 18. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat látnám.. én is 17 vagyok, most veszítettem el a legjobb barátnőm, egy buta félreértés miatt. Tudom nagyon nehéz, de el kell engedni. Van hogy egy ember csak egy ideig kell, hogy az életed része legyen. “Tanít” neked valamit, ahogy okkal lépett be úgy okkal is lép ki az életedből. Nagyon fájdalmas! Sokkal fájdalmasabb, mint egy szakítás vagy nem is tudom mihez lehetne hasonlítani. Rengeteg közös emléketek van, vele osztottad meg a titkaidat az érzéseidet.. de arra, hogy a múltban jó volt nem lehet alapozni. Mindent helyre lehet hozni, de ahhoz mind a két ember kell, hogy akarja. Nálunk ő nem akarja. Azt tanácsolom adj időt magadnak! Éld meg az érzéseidet, ha kell sírd ki magad ne tartsd magadban. De aztán szedd össze magad és állj fel! Az pedig hogy hogyan kezeld? Nem kell bunkón viselkedned vele, ha találkoztok köszönj ez alap, de így ennyi. Kezdj bele új dolgokba, magadra koncentrálj és nyiss az új dolgok, emberek felé. Mert itt nem áll meg az élet! Egy sokkal jobb fog jönni, egy olyan igaz barát, aki sose tenné ezt veled. Itt nem te vagy az aki veszített!
2021. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2021. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!