Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudassam a haverommal,...

Hogyan tudassam a haverommal, hogy nekem kellemetlen ha folyton a szexről beszél?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, ő 23 srác. Már rég óta nagyon jó barátok vagyunk, mindig sokat beszéltünk egymással. Nem vagyok prűd, régen is szóba került ez a téma ha beszélgettünk, de mostanában olyan részletességgel meséli, hogy miket csinált a barátnőjével, hogy iszonyat kellemetlen az egész. Próbáltam már neki jelezni, de nem veszi a lapot. Nagyon bunkó lenne ha megmondanám neki, hogy ez engem nem érdekel?
2021. máj. 17. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

"Nagyon bunkó lenne ha megmondanám neki, hogy ez engem nem érdekel?"

Az h kifejezed az érzéseidet jó szándékkal, hogy neked mi esik rosszul, az sosem lehet bunkó, vagy rossz dolog. Talán ő annak veheti, de az az ő értelmezése. Bármit elmondhatsz neki, mi zavar ő benne. Aztán majd reagál valamit, vagy ő javít rajta, vagy te elfogadod, vagy nem beszéltek. Sose nyomd el magadat.

2021. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A barátod egy bunkó paraszt! Ha nem ért a célzásból nyugodtan mond meg neki, hogy nem érdekel a szexuális élete, semmi közöd hozzá.
2021. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Mondj ennyit:

Hallod már annyira sokat meséltél erről hogy le tudnám rajzolni az asszonyod szőröspináját


Tuti befogná

2021. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nyugodtan meg lehet mondani egy haveri kapcsolatban, már ha ekkora furkó, h magától nem jött rá.

Mondd meg neki, h "ez sokkal több, mint amire kíváncsi voltam".

2021. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

2-es inkább, bunkó cigány így fogalmaz .

Kérdező,ezért nincs fiú lány barátság .

2021. máj. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Mondd meg neki világosan, hogy téged nem érdekel a nemi élete. Egyenesen, de ne tapló módon. A finom utalásokból, diszkrét célzásokból nem ért.


És ne hallgass az ötösre (a fiú-lány barátság témában), baromságot beszél.

2021. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sanyi, hagyd már abba ezt a témát, baromira nem érdekel a szexuális életed. Beszéljünk inkább [bármi más téma ami eszedbe jut]". Szerintem a barátnője se díjazná ha kiderülne, hogy mi mindent tudsz róluk, ha más nem használ akkor ezt is tedd hozzá.

Az se lenne bunkóbb annál amit ő művel, ha elküldenéd a pitsába.

2021. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bejössz neki, aztán azért ecseteli, mert arra vár, hátha te is díjaznád . De az is lehet, hogy csak szimplán annyira havernak néz, hogy nem esik le neki, hogy ez téged nem érdekel. Mondd meg neki kedvesen, hogy ilyen részletességgel nem érdekel, hogy fektette meg a csaját, lehet hogy egy fiú haverja vevő erre, de te nem.
2021. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igyekszem vele nem túl bunkón közölni :)
2021. máj. 17. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen. Többször szóltam neki,aztán már ignoráltam. Egyrészt nekem is van férjem,rohadtul nem érdekel,hogy a haverom mit szeret a nőjével csinálni. Másrészt azért kíváncsi lennék,hogy a barátnő tud-e ezekről és mit szól hozzá,mert ez bőven megalázó a számára is,hogy a szerelmi életüket így kiteregeti a párja.
2021. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!