Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megvertem az egyik "barátomat"...

Megvertem az egyik "barátomat", megérdemelte?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem, 15 éve. Mindig is az egyik legjobb barátomnak tekintettem, rengeteget éltünk át együtt. Azt hittem ennyi idő alatt kilehet ismerni teljesen egy embert, tévedtem. Kiderült, hogy csak addig voltam mindig is jó neki mikor senkije se volt. Mikor megismert egy nagyobb társaságot 3 hónapig egy sziát nem írt, mikor összeveszett velük már egyből írt és jött panaszkodni, megbocsátottam neki. Gáz az hogy ezt eljátszotta még 2x, 3 év alatt, amúgy egy időben sok embert ismert meg nekem köszönhetően, de mind megutálta. Háttérsztori ennyi, lényeg hogy nagyon megbántott az utolsó alkalomkor, és elterveztem hogy megverem. Elég magas és izmos csávóról van szó, ezért szóltam egy piás balhés havernak hogy segítsen megverni.Utoljára amúgy kb 5 éve beszéltem vele, kerülöm az ilyen embereket általában, de muszáj volt hozzá fordulnom. Rávett hogy igyak előtte vele, nem akartam előszőr de bele mentem, részegen kocsmából elindultunk a háza felé, vígan elhívtuk kamuból piázgatni, eljött, majd egy eldugott helyén megvertük, nagy baja nem lett, monokli meg orrtörés.Mit gondoltok az ilyen emberről?

2021. máj. 18. 00:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsen fel, megérdemled. Csoportosan elkövetett az még több.
2021. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Mennyi atkozodos rosszindulatú flegma ember
2021. máj. 18. 21:33
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésedre válaszoltunk, pajti. Majd mikor reped a sitten a végbeled, átgondolod, hol hibáztál.
2021. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Neten vaganyok csak a magyarok, pajti.. Köszi a te válaszodat is.
2021. máj. 18. 21:38
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen, kérdező, amikor tucatnyian egybehangzóan állítják, hogy hülye vagy, akkor minden bizonnyal nem te vagy hülye, hanem ők. Ismered a viccet az autópályán forgalommal szemben hajtó őrültről? Mindegy, élvezd a sittet, majd ott gondolkodhatsz, hogy miért ilyen szemét veled mindenki.
2021. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

Elég nagy indulatokat váltottál itt ki, de ezen ne lepődj meg. Én sem értek egyet a módszereddel.

A barátaimat én szeretem, sose tudnék bennük kárt tenni. Volt, aki megbántott, ha többször is és nem tudtuk megbeszélni, azzal megszakítottam a kapcsolatot.

Nem tudom, te hogy érzed magad most, a történtek után? Gondolom van oka annak, hogy kiírtad ezt a kérdést.

2021. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hát hatbaszurt már egy csomószor. Bíztam benne mindig is, itt evett az asztalomnal számtalanszor. Meg hívtam mindig mindenre, erre kihasznal. Revenge. Nem lett nagy baja, de megérdemelte. Azóta bocsánatot kért. De nem foglalkozok vele már, így hozta az élet.
2021. máj. 19. 13:03
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

Akkor lett volna "revenge" ha szemtől szembe, férfi módjára megverekszel vele. Megmondod, hogy bosszút akarsz a sérelmeidért. Ne érts félre, lejött, hogy elkent volna. Azért vagy gyáva végbéltermék, mert többedmagaddal támadtad meg, miután leitattad, mert féltél tőle. Nem néztél szembe ezzel a félelmeddel.


Azt kérdezted: "Mit gondoltok az ilyen emberről?" Azt gondoljuk (nem csak én), hogy nálad undorítóbb féreg kevés van ezen a bolygón. Remélhetőleg jobb lett az életed, hogy választ kaptál kínzó kérdéseidre :)

2021. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ja, akkor meg azért lettem volna patkány mert verekedessel oldom meg a balhékat. Mindegy, tipik magyar, kár volt ide írnom. Várlak szeretettel téged is a kocsmamba, elég jól dől a lóvé, fix hogy sikeresebb vagyok nálad, de tényleg, ez nem igaz. A magyar gyakoris válaszolok mindenkinél jobbak, névtelenül arctalanul. Alkalmazottak
2021. máj. 19. 13:28
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Minek kérsz tanácsot, ha magyarul se tudsz?... Összevissza írsz, és ez nem diszlexia. Ha bajod van velünk, mit keresel Magyarországon? Takarodj haza! Ja, neked nincs hazád, bocsika... 😂
2021. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!