Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megvertem az egyik "barátomat"...

Megvertem az egyik "barátomat", megérdemelte?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerem, 15 éve. Mindig is az egyik legjobb barátomnak tekintettem, rengeteget éltünk át együtt. Azt hittem ennyi idő alatt kilehet ismerni teljesen egy embert, tévedtem. Kiderült, hogy csak addig voltam mindig is jó neki mikor senkije se volt. Mikor megismert egy nagyobb társaságot 3 hónapig egy sziát nem írt, mikor összeveszett velük már egyből írt és jött panaszkodni, megbocsátottam neki. Gáz az hogy ezt eljátszotta még 2x, 3 év alatt, amúgy egy időben sok embert ismert meg nekem köszönhetően, de mind megutálta. Háttérsztori ennyi, lényeg hogy nagyon megbántott az utolsó alkalomkor, és elterveztem hogy megverem. Elég magas és izmos csávóról van szó, ezért szóltam egy piás balhés havernak hogy segítsen megverni.Utoljára amúgy kb 5 éve beszéltem vele, kerülöm az ilyen embereket általában, de muszáj volt hozzá fordulnom. Rávett hogy igyak előtte vele, nem akartam előszőr de bele mentem, részegen kocsmából elindultunk a háza felé, vígan elhívtuk kamuból piázgatni, eljött, majd egy eldugott helyén megvertük, nagy baja nem lett, monokli meg orrtörés.Mit gondoltok az ilyen emberről?

2021. máj. 18. 00:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
A sikeresség biztos jele, hogy a gyakorin bizonygatod a sikerességedet, mr kocsmatulaj :)
2021. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kétkezi munkás ember vagy, nem nézlek le se téged, se a többi kommentelot. A baj az hogy ti néztek le, közben sikeresebb vagyok, kocsmám van, és mivel ez falu hozzám járnak a legtöbben inni, 1 hét alatt megvan a havi fizud.
2021. máj. 19. 13:57
 23/29 anonim ***** válasza:
97%
Az igazán sikeres emberek mindig a gyakorin dicsekszenek sikerükkel. Olyasmi vagy, mint Bill Gates, Elon Musk, vagy Mark Zuckerberg.
2021. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%

Én elhiszem, hogy jó a fizetésed, de itt a viselkedéseddel kapcsolatban kérdeztél, azt minősítették, ezt nézve édes mindegy, mi a foglalkozásod vagy abban mennyire vagy sikeres.


Csak ez a bosszú dolog azért fura, mert azt írtad, egy csomószor hátba szúrt...de ha ő egy ilyen ember és te barátodnak tartottad így is és nem tettél semmit, nem szakítottad meg vele a kapcsolatot, akkor miért vertétek meg? Te nem vagy hibás, hogy annyiszor hagytad magad?

Szerintem magadnak is ártottál ezzel, nem csak neki.

2021. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Hagyd rá tipikus cibbány,aki azt hiszi magáról,hogy sikeres ember,pedig még mindig a 60 ezres fizujáért közmunkázik a lepukkant kis falucskájába.
2021. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne haragudj meg azért, hogy ezt írom, de te egy fasztarisznya vagy...
2021. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

tipikus c tipusú emberke vagy,aki úgy a ember ha vannak mögötte valakik,de 1 vs 1 szemtől szemben besz..nátok.

Remélem feljelent az barátaiddal együtt,és ott lehetek ott valakik..

És ilyenért megverni valakit,és ilyen módon?

Majd a karma vissza adja barátom még...

2021. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Most már írni se ír,hirtelen olyan sok dolga akadt ennek a "nagy" munkás embernek. :D :D :D
2021. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az előzetesben nincs net, miután feljelentette a megvert barátja és bemutatta ezt a kérdést, mint beismerést :D
2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!