Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fuckboy barátnő?

Létezik fuckboy barátnő?

Figyelt kérdés

Olyan barátnő, aki a fuckboy megfelelője, vagyis csak játszmázik a barátnőivel? Nem tudtam találni erre a magatartásra jobb megfelelőt a nők között, de ha ismertek ilyen kifejezést, akkor írjátok le.


Szóval, már évek óta ismerjük egymást és minden nap tartjuk a kapcsolatot (a covid miatt csak messengeren). Rengeteg titkot, magánéleti problémát megosztunk egymással, viszont nem fejlődik a kapcsolatunk. Úgy értem, hogy nem kerülünk fizikai kontaktusba, soha nem találkoztam még személyesen a szüleivel, pedig egy városban élünk. Milyen legjobb barátnő az, aki még nem mutatott be a szüleinek? 4 éve ismerjük egymást, de csak összesen 3x voltam náluk, azt is akkor, amikor nem voltak otthon a szülei. Olyan titokzatos, pedig tudom hogy kedvel, hiszen mindent megbeszélünk egymással. Szegeden lakunk mindketten és most megnyitott egy új hely, ahová elmentem volna, de láttam, hogy ő elment nélkülem és nem is szólt. Nagyon rosszul esett, hogy nélkülem szervezett programot, pedig írtam is neki, hogy unatkozom.


Most már egyre tisztábban látom, hogy olyan mint egy fuckboy, csak játszmázik. De miért? Túlreagálom vajon?


22/L


2021. jún. 5. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuckgirl
2021. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem "fuckboy-os" viselkedés. Eleve felejtsük el ezt a kifejezést, idiótán hangzik. Én 21 éves vagyok, és soha nem használtam senkire.


Na de a problémára reagálva, ha a csaj játszadozik is, tuti, nem tudatos nála. Vagy egyszerűen csak nem vagy neki annyira fontos, vagy valami gátolja abban, hogy többet merjen elvárni ettől a kapcsolattól.


A legfontosabb, ha tényleg sokat jelent számodra, beszélt ezt meg vele minél előbb, ahelyett, hogy ilyen hülyeségekre keresed a kifejezéseket.

2021. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!