Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még manapság igaz...

Vannak még manapság igaz barátságok? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Engem ma ért megint csalódás. Kiderült, hogy egy "barátnőm" rendszeresen hazudik nekem dolgokban. Miközben én őszintén elmondtam neki mindent. Elrontotta teljesen a napom. Nagyon szomorú vagyok. Koràbban jó barátnőt veszítettem el amiatt,hogy én hamarabb kaptam munkát mint ő. Mikor megtudta soha többé nem keresett. Egy másik a kapcsolata miatt rázott le. Mikor szakítottak, akkor újra keresett... Én mindenki mellett ott voltam mindig. Mikor az egyik depressziós lett, én voltam csak mellette érdek nélkül. Tőlem meg sosem kérdeztèk meg azt sem hogy vagyok.

Egy barátnőm van még, meg a párom. De annyira fáj a szívem, mikor látom mások csajos programokat szerveznek, nyaralnak együtt, nagy társaságba járnak stb.


Nektek vannak igaz barátaitok? Felnőttkorban lehet még barátkozni?


Hátha írtok páran pozitìv történetet is.


26N



2021. jún. 16. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 1 igazi baratom van, aki konkretan mar olyna mint a testverem.


Viszont megertem a fajdalmadat. En a parkapcsolatokban/szerelemben nem hiszek mar.

2021. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Ezek szerint téged is ért csalódás. Csak más téren. Sajnálom!
2021. jún. 16. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok

Hat, nem kis csalodas volt. De ha nektek osszejott a parkapcsolat akkor orulok neki! Szeressetek egymast! ^^

Egyebkent baratokat szerintem felnottkent is lehet szerezni, esetleg kepzeseken, onkentes programokon, munkahelyen. :)

2021. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj mindenhol olyan felszínes. Járok nyelvtanfolyamra is,de ott is hiàba jóban vagyok néhány emberrel, ha írnak nekem privátban, mindig a tananyag a téma. Mikor jártam diákmunkára akkor amíg tartott, elvoltunk a csajokkal. Mikor végetért, egy ideig tartottuk a kapcsolatot, aztán annak is annyi lett mert mindenki máshova járt suliba.

Munkahelyen meg egyedül vagyok alkalmazott sajnos.

2021. jún. 16. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincsenek sajnos.

Személyes tapasztalat.

Akik gimiben vagy egyetemen a közeli barátaim voltak (úgy hittem legalábbis) amióta eljöttem onnét egy se keresett se élőben se neten, fel se köszöntöttek szülinapomon, semmi. Nem sajnáltatni akarom magam, de szerintem egy igaz barát nem felejt el így.

Általánosban meg aki barátom volt egyenesen elárult.

Jelenleg már csak haverjaim vannak, akikkel dumálok, elvagyok, de igaz barátnak nem nevezném őket.

2021. jún. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Pesszimizmustól mentesen írom,hogy a nem családi emberi kapcsolatokban nem hiszek már, egyáltalán.

Akik párjaim voltak, elhagytak.

Akik barátaim voltak,azok akkor hagytak el,amikor párkapcsolatuk lett.


Mindenki csak akkor keresi a másikat,ha gondja van és tanácsot akar,vagy kisírni magát. Utána ismét eltűnik.


A legtöbb ember pedig a telefonjába szerelmes, vagy az a legjobb barátja.

Hát akkor majd a telefonjának panaszkodjon, vagy az simogassa meg, ha bánata van.

2021. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden időben voltak spirituális bölcs emberek, és ezek néha találkoztak egymással.

Van hát. Mindig lesz.

2021. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 igaznak tartott baratnom volt. mindharom hatalmas csalodassal vegzodott, egyik sem gyerekkori baratno volt. az utolso "baratno" vel 30 evi baratsag utan (nem tevedes !!!) szakadt meg az a baratsag amirol kiderult hogy az o reszerol soha nem is volt igazi baratsag. Ma van 2 feluletes baratnom kedvesek helyesek de nem kotodom hozzajuk igazan, es nem is biznek meg soha tobbe senkiben annyira hogy barmi modon kiszolgaltassam magamat a ferjemen kivul barkinek. vele tobb mint 40 eve egyutt vagyunk es meg nem kellett csalodnom benne hogy a hazassagon kivul is a legjobb baratom. Nem hiszek a felnottkori "igazi" baratsagokban.
ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!