Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha egy barátnőtö...

Mit tennétek, ha egy barátnőtök ezt csinálná veletek?

Figyelt kérdés
Múlt héten úgy beszéltük meg, hogy beülünk valahova, mert volt a szülinapom. Mivel neki van gyereke, ezért mondta, hogy valamelyik délután rámír majd, hogy mikor lesz jó neki este fele. Természetesen ez elmaradt. Aztán felhívtam, mondta bocsi, de elfoglalt volt. Aztán ő végül felhívott magához, lefixáltuk a napot, de nem mondott időt se.
2021. júl. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszélj meg vele konkrét időpontot, vagy engedd el. Azért boldog szülinapot így utólag!
2021. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a gyerek miatt nem annyira van szabadideje. 0-24ben foglalkozni kell vele főleg nyáriszünet miatt, plusz munka/házimunkák.

Szerintem kerdezz ra te egy konkret idopontra pl. “Akkor csütörtök este 6 jó neked?”

Boldog szülit utólag!:)

2021. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyerek mellett - pláne ha még kicsi - könnyen el tudom képzelni, hogy tényleg nagyon elfoglalt volt és esetleg még ki is ment a fejéből. 2-es válaszával egyetértek: kérdezz rá, hogy pontosan mikor lenne neki jó, ha pedig még konkrétumot nem tud, akkor majd megbeszélitek később, amikor már kicsit jobban tudja, hogy mikor lesz elérhető.
2021. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek után az adott nap előtti napon rácsörögnék, hogy még mindig áll-e a holnapi találkozó és mikorra mehetek
2021. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!