Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A hazugság meddig tolerálható...

A hazugság meddig tolerálható egy barátságban?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom, akiről tudom, hogy nehéz gyerekkora volt és borderes személyiségzavara lehet, amikor összevesztünk és letiltottam, telefonban azt hazudta nekem, hogy rákos beteg és visszafogadtam. Csak később árulta el, hogy hazudott, mert félt, hogy el akarom hagyni és hátha szánalomból nem teszem. Ugyanis csak én vagyok az egyetlen barátja. De pont ezzel a viselkedésével azt érte el, hogy a bizalmam elveszett benne.

2021. okt. 13. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki barátom volt akkor sem nyilatkozok így róla, ha már nem az.

Te az életben nem voltál barátja, csak egy kihasználható embert kerestél magadnak. Szóval egy lehúzós, kihasználós szarember vagy.


Ezt amúgy minek írtad ki a gyakorin?

2021. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Minek barátkoztál úgymond "csicskával, genetikai hulladékkal"?
2021. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Akkor még normális volt, amikor megismertem, erőt adott nekem, építő jellegű volt a kapcsolatunk. Most már ideköltözött a tesóm, akivel jól kijövök. Hülyékre meg nincs szükségem.
2021. okt. 15. 12:03
 24/42 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, hogy megerősitsetek abban, hogy az a legjobb ha megszabadulok tőle.
2021. okt. 15. 12:04
 25/42 anonim ***** válasza:
69%
Az. Az a legjobb ha megszabadul tőled. Segíts neki megszabadulni tőled. Fizesd vissza a tartozásodat, és a dolgait is juttasd el neki. Utána tarts távolságot tőle.
2021. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Én vagyok a szar alak, mert nem tűröm el a lúzereket magam körül?
2021. okt. 15. 20:51
 27/42 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig nem vagy hajlandó szembenézni azzal a ténnyel, hogy annak a becsmérelt lúzernek a pénzéből éltél? Ki a fene a lúzer, ha nem az, akinek a saját eltartására sincs pénze? Ne barátkozz vele! De add meg a tartozásodat!
2021. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, amennyit hallgattam a siránkozásait, nekem az a pénz járt. Kárpótlásul a vele töltött időért!
2021. okt. 15. 21:49
 29/42 A kérdező kommentje:
Nem adok meg semmit! Abból semmit nem fog látni.
2021. okt. 15. 21:53
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb 400 ezer forint! Hányezer forintos meghallgatási díjat számolsz te magadnak! 10 ezer forintos szakképzett pszichológusi óradíjjal is 40 óra lenne!
2021. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!