Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem bírom nélküle?

Mit tegyek ha nem bírom nélküle?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy barátom, akit való életben nem ismertem, csak snapchaten addolt be 3 hónapja. Ez idő alatt rengeteget beszélgettünk, és én nagyon megkedveltem őt. Viszont az utóbbi időben több dologgal is megbántottam, és arra jutott hogy kitöröl. Szépen váltunk el, nem volt veszekedés, írtunk búcsúzó levelet.

Ez még csak 2 napja volt, de én egyszerűen nem bírom már. Azóta mindenről az eszembe jut, és folyton sírok. Nem vagyok érzelgős típus, de nagyon nem bírom, és nem értem miért / mi van velem.

Vissza szeretném őt addolni, és utoljára megkérdezni tényleg nincs e már semmi lehetőség.

Utálom magam, de egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta.

Nagyon közel vagyok hozzá, hogy csináljak egy új fiókot, és megint beaddoljam.

Mit gondoltok őszintén? Nem akarom megijeszteni ezzel, és azért elég fura ha valaki csinál egy új fiókot, de engem már nem érdekel, vissza akarom kapni a barátomat. (16/f vagyok, 16l a barátom, ha ez számít bármit is)



2021. okt. 29. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bántottad meg?

Ha valami nagyon durva, akkor legyen ez egy lecke, amit jól megtanulsz, engedd el őt, ne zaklasd tovább.

2021. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg elfogadni a helyzetet. Elszúrtad a dolgot, és ennek ez lett a következménye. Hagyd békén. Ne legyél pszichopata.
2021. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel 8 milliárd ember van hidd el lesz még barátod
2021. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

3 hónap. Nem is találkoztatok, csak chateltetek. És te pasi létedre ennyire kivagy.

Hát, öcsi, neked rohadt kemény életed lesz, ha nem kezded el összeszedni magad. Felejtsd el és lépj tovább.

2021. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg is bántottad, valószínűleg sok is voltál neki rettentően. Most is ez a dráma... Te jó ég! Erre senki sem kíváncsi. Ha egy 16 éves lány drámát meg picsogást akar maga körül, akkor csinál, nem pedig egy idegen fiúéra kíváncsi. Új fiókot meg eszedbe se jusson, mert még taszítóbbnak hat.
2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van. Őszintén fogalmam nincs miért hiányzik, és nem drámázni akarok, simán csak ezt érzem.

Tudom sok ember vesztett el olyat akit évekig ismert, és jobban kezeli mint most én.

Amivel megbántottam, igazából nem egy nagy dolog volt, hanem rengeteg sok kis hülyeség. Most nem mennék bele.

Bocsi a kérdésért, megbántam, hogy kiraktam, ez igazából csak az én dolgom, szóval sry hogy elvettem az időtöket. Szép napot

2021. okt. 29. 13:18
 7/11 A kérdező kommentje:

Még annyit tisztáznék, hogy az új fiókot úgy értettem, hogy beaddolom, és ha visszaaddol akkor elmondom, hogy beszélnék vele (nyilván a saját nevem tenném oda, hogy csak akkor addoljon be ha szeretne, nem adnám ki magam másnak, azt nem tudnám).

Mindegy igazából, csak az bánt, hogy hülyeség miatt lett vége, és az én hibámból.

Jah lehet így úgy tűnik: 3 hónapja chatelnek, az semmi. De ez nem igaz. 3 hónapon keresztül minden nap beszéltünk, legtöbbször egész este és éjjel. Sokkal jobban ismertem őt, mint a legtöbb ember a saját legjobb barátját😂. És olyan ember volt akivel nem sokkal találkozol egy életben. Mondhatjátok hogy túldramatizálom, de ez az igazság.

És az egyetlen dolog ami visszatart, hogy beaddoljam, az az, hogy nem szeretném őt bántani. Ha tudnám, hogy neki így jobban megfelel, és nem gondolkozik rajta, sokkal jobban érezném magam, és nem tenném meg. Viszont ahogy őt ismerem, nem fogja megtenni, csak mert hiányzom neki, mert ő is csak jót akart nekem, és nem értette meg, hogy nekem ettől rosszabb lesz.

De már megint kezdem. Csak tisztázni szerettem volna, sziasztok.

2021. okt. 29. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Jobban érzi így magát, különben nem törölt volna. Tudom, hogy a ti kapcsolatotok különleges, hiszen minden 16 éves így érzi. Értjük, hidd el, voltunk mi is 16. Én az ilyen fiúkat pl messziről kerültem. Főleg, ha sok apró fszsággaal bántogatott, aztán nem értette, hogy mi az elég
2021. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet. Én csak azt tudom mondani amit most érzek. Ha valakit érdekel privátban elmondhatom mi az a sok kicsiség.
2021. okt. 29. 15:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok.
2021. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!