Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem bírom nélküle?

Mit tegyek ha nem bírom nélküle?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt egy barátom, akit való életben nem ismertem, csak snapchaten addolt be 3 hónapja. Ez idő alatt rengeteget beszélgettünk, és én nagyon megkedveltem őt. Viszont az utóbbi időben több dologgal is megbántottam, és arra jutott hogy kitöröl. Szépen váltunk el, nem volt veszekedés, írtunk búcsúzó levelet.

Ez még csak 2 napja volt, de én egyszerűen nem bírom már. Azóta mindenről az eszembe jut, és folyton sírok. Nem vagyok érzelgős típus, de nagyon nem bírom, és nem értem miért / mi van velem.

Vissza szeretném őt addolni, és utoljára megkérdezni tényleg nincs e már semmi lehetőség.

Utálom magam, de egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta.

Nagyon közel vagyok hozzá, hogy csináljak egy új fiókot, és megint beaddoljam.

Mit gondoltok őszintén? Nem akarom megijeszteni ezzel, és azért elég fura ha valaki csinál egy új fiókot, de engem már nem érdekel, vissza akarom kapni a barátomat. (16/f vagyok, 16l a barátom, ha ez számít bármit is)



2021. okt. 29. 12:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez már az uccsó tényleg, de lassan jutnak eszembe a gondolatok. Tehát még ami nagyon bánt, hogy miután elbúcsúztunk megkérdezte tőlem meg e tegye. És nem tudtam azt mondani, hogy ne, le voltam fagyva. Még csak annyit se mondtam, hogyha kiheveri és szeretne írjon, pedig arra is megkért, hogyha újra beaddolna fogadjam őt vissza. Egyszerűen bánom, hogy nem erősködtem azért, hogy maradjon, nem tudom mi volt velem. Rosszul érzem magam emiatt is nagyon, hogy lehetett volna máshogy. És még most is el akarom neki mondani, de már csak egy mód van rá, és attól félek. Tényleg ennyi lenne mostmár, szerintem ez minden. De jól esett azért leírni, mégha sok értelme nem is volt.
2021. okt. 29. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!