Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Rosszul esik!

Mit tehetnék? Rosszul esik!

Figyelt kérdés

Nem a barátommal kapcsolatos konkrétan, hanem az ő barátaival. Az a helyzet, hogy egyszerűen azt érzem, hogy hidegen hagyom őket és nem kíváncsiak rám. Néha átjön egy haverja és illendőségből megkérdezi, hogy “mizu” de közben a telefonját nyomkodja meg már mással-másról beszél. Ezért a válaszom annyi lesz, hogy “semmi” mert mit magyarázzak olyannak akin látom és érzem, hogy pont lesz..ja. Ha találkozunk adnak puszit, de úgy nagyon nem beszélgetnek velem, közösségi médiában sem lépnek velem interakcióba, vagy likeolnák néha egy egy képem. Ez engem valamilyen szinten bánt, mert nyitott voltam feléjük és vágytam arra, hogy megismerjem őket. A barátom elmondása szerint kedvelnek, sőt az egyik haverja azt is mondta, hogy tökre szeret! Viszont én tényleg nem így érzem. A barátom az ismerősök, haverok barátnőivel amikor voltak tök jól elbeszélgetett, rendesen ők is haverok lettek ami normális és én is valami hasonló kapcsolatot szerettem volna az ő barátaival. Nem nyitnak felém egyáltalán. Szerintem a barátai részéről ez hogy nem akarnak úgy különösebben megismerni bunkóság. A barátom meg tök nyitott meg szépen áll a haverjaihoz meg nekik a párjaikhoz ha épp vannak. Az is rosszul esik, hogy a barátom volt barátnőjét likeolják a közösségi médiában. Ami szintén azért furcsa, mert az a lány nagyon megbántotta a barátomat és egyébként azt hallottam barátomtól és a haverjaitól is, hogy mennyire nem bírták meg ilyen meg olyan rossz az a lány. Nem féltékenység csak ettől még nyomorultabbul érzem magam.



A barátommal tisztán és nyíltan kommunikáltam a helyzetről. Nem friss kapcsolat a miénk egyébként.



2021. nov. 22. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Na és te hogyan is próbálod érdekessé tenni magad? Mert mint látod az h létezel és még nem hültél ki az elég kevés.
2021. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
Támogatom az #1 et.
2021. nov. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Te kezdeményezel? Mikor hozzátok mennek, te vagy otthon, neked kell a vendégeket körülzsonganod.

Lehet, hogy ők érzik úgy, hogy távolságtartó vagy.

Nyiss feléjük. Kérdezd, mivel kínálhatod meg, beszélgess velük. Eljön, várja a párodat, ott kukultok, hát előveszi pótcselekvésként a mobilját.

Mindig kettőn áll a vásár.

2021. nov. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi érdekli őket? Érdeklődési körüknek megfelelő témákról beszélgess velük.
2021. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért kellene like olni a fotóidat? Mindenki azt like olja be, ami tetszik neki. Nem azért, mert jóban vagytok. Én a legjobb barátaim fotóját nem likeolom, ha épp nem tetszik. Nyalizásból nem fogok hazudni.
2021. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez annyira alap, hogy le sem írtam. Természetesen készülök mikor jönnek hozzánk. Pl. szoktam gyors sütit csinálni vagy ha nincs időm akkor elugrok a boltba hogy meg tudjam kínálni őket. Mindig megkérdezem, hogy mit hozhatok inni, még a kabátjukat is elveszem tőlük… szoktam kérdezgetni is őket meg próbálok becsatlakozni a témába. Azt el felejtettem írni, hogy mindig olyan témákról beszélgetnek akiket én nem ismerek vagy nagyon nagyon nehezen tudnék csak hozzászólni. Pl régi ismerősük ilyesmi. A barátom itt is próbál bevonni, ilyenkor elmeséli, hogy kiről van szó vagy ha lezártak egy témát akkor fehoz egy olyat ami velem kapcsolatos vagy velunk tortent, en is hozza tudok szolni, de aztan erre kb a reszukrol 0 reakcio es folytatnak valami olyan temat amihez semmi kozom. Ha elmennek akkor nekem dobnak egy gyors puszit es megkoszonik a baratomnak a vendeglatast, csak hozza szol a koszonet pedig szerintem ha egyutt lakunk akkor illene tobbesszamba beszelni es nem a masikat nev szerint kiemelni. Konkretan levegőnek néznek, néha még azt se köszönik meg hogy odaviszem a pohár üdítőt a kezükbe. Tényleg nem magamat fényezve de pont azért tettem fel a kérdést mert már el vagyok keseredve hogy szerintem én nyitott es kezdeményező voltam, de mintha levegő lennék, egy senki, 0 a szemükben.
2021. nov. 22. 08:34
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én elmennék otthonról, amikor jönnek.
2021. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodom… csak nem akarok feszkót senkivel meg nem akarok a baratomnak se rosszat. Szoktak amúgy külön is programozni, olyankor beszélhetnek amiről akarnak de ha nálunk vannak akkor nem ertem miert kell ott is ilyen temakat felhozni es teljesen kizarni a beszelgetesbol. Visszagondolva az osszes beszelgetest veluk en kezdemenyeztem. A baratomat amugy zavarja a dolog miota mondtam neki, mondta hogy sajnalja de nem tud mit csinalni. Vagyis tolem varta a megoldast de en sem tudom mit lehetne csinalni a helyzettel, ugyanis nem mondhatod meg felnott embereknek hogy mirol beszelgethet meg hogy alljanak másokhoz.
2021. nov. 22. 09:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, ami még nem esett túl jól, hogy a barátom 2 haverja átjött meg az egyik srác barátnője. Én nagyon ki voltam csípve, csinosan fel voltam öltözve, fodrasznal voltam tényleg nem szoktam mindennap úgy kinézni ahogy akkor kineztem (baratom szulinapjara mentunk) a lany pedig egy sportfelsőben volt. Egymas mellett alltunk a lannyal erre megszolal a masik srac, es megdicseri hogy MILYEN CSINOS a lany, mennyire jó a felsője meg az egész ruhaszett ami rajta van. Én meg csak így néztem, hogy ez most komoly??! Akkor vagy dicserjen meg minket lanyokat vagy ne szoljon semmit, ha meg annyira tetszett neki a lany meg az oltozeke akkor akkor dicserje meg amikor nem vagyok a kozvetlen kozelukbe mert ez igy nagyon gaz volt es azthittem elsullyedek. Konkretan egymas mellett alltunk a lannyal meg talan ossze is ertunk.. most ez mi, ha nem bunkosag?
2021. nov. 22. 12:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el ennél van rosszabb is, amikor rosszindulatúak, kibeszélnek, esetleg beszólnak. Te amolyan semleges lehetsz nekik. Egyszerűen úgy érzik nem passzolsz az ő puzzle-ükbe. Nagyon csinálni nem tudsz semmit, max a pároddal beszélhetsz róla és ennyi. Mondjuk ahelyett, hogy átjönnek és csak beszélgettek lehetne társasozni van egy csomó játék, amiben meg lehet ismerni a másikat, vagy elmentek valami programra, amiből közös élményetek lesz.
2021. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!