Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Rosszul esik!

Mit tehetnék? Rosszul esik!

Figyelt kérdés

Nem a barátommal kapcsolatos konkrétan, hanem az ő barátaival. Az a helyzet, hogy egyszerűen azt érzem, hogy hidegen hagyom őket és nem kíváncsiak rám. Néha átjön egy haverja és illendőségből megkérdezi, hogy “mizu” de közben a telefonját nyomkodja meg már mással-másról beszél. Ezért a válaszom annyi lesz, hogy “semmi” mert mit magyarázzak olyannak akin látom és érzem, hogy pont lesz..ja. Ha találkozunk adnak puszit, de úgy nagyon nem beszélgetnek velem, közösségi médiában sem lépnek velem interakcióba, vagy likeolnák néha egy egy képem. Ez engem valamilyen szinten bánt, mert nyitott voltam feléjük és vágytam arra, hogy megismerjem őket. A barátom elmondása szerint kedvelnek, sőt az egyik haverja azt is mondta, hogy tökre szeret! Viszont én tényleg nem így érzem. A barátom az ismerősök, haverok barátnőivel amikor voltak tök jól elbeszélgetett, rendesen ők is haverok lettek ami normális és én is valami hasonló kapcsolatot szerettem volna az ő barátaival. Nem nyitnak felém egyáltalán. Szerintem a barátai részéről ez hogy nem akarnak úgy különösebben megismerni bunkóság. A barátom meg tök nyitott meg szépen áll a haverjaihoz meg nekik a párjaikhoz ha épp vannak. Az is rosszul esik, hogy a barátom volt barátnőjét likeolják a közösségi médiában. Ami szintén azért furcsa, mert az a lány nagyon megbántotta a barátomat és egyébként azt hallottam barátomtól és a haverjaitól is, hogy mennyire nem bírták meg ilyen meg olyan rossz az a lány. Nem féltékenység csak ettől még nyomorultabbul érzem magam.



A barátommal tisztán és nyíltan kommunikáltam a helyzetről. Nem friss kapcsolat a miénk egyébként.



2021. nov. 22. 00:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezeken is túl vagyunk már, karantén alatt sokszor társasoztunk. Utaztunk is már együtt de ott is levegőnek voltam kb nézve. Ott többen voltunk és másokkal megtaláltam a közös hangot. Mindegy, megpróbálom elfelejteni meg nem ezen rágódni. Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 22. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!