Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kovid tagadó ismerőseim...

Kovid tagadó ismerőseim kovidosok lettek, ti szembesítenétek vele, hogy mekkora hülyék?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős család aki egész eddig leszarták a vírust, utazgattak mindenfele, oltani persze nem oltattak, mert hogy az ő testük, más nem fogja megmondani. Most mindegyikük kovidos.


Ilyenkor azért kell nekik valamit mondani, vagy leesik nekik is, hogy ennyire hülyék?


Vagy van az a fajta hülyeség, amikor miután átestek a kovidon, még utána is tagadók lesznek?



2021. nov. 26. 12:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%

#8 érdekes, akkor nálunk miért csak oltatlan fekszik az osztályon?

#9 akkor most rosszul tettem hogy minden betegemnek pcr-t kértem? Ajjaj

2021. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%

Dörgöld az orruk alá

Ez az igazi magyar megmondó emberes mentalitás

Szerintem teljesen mindegy oltott vagy oltatlan valaki

Vagy átesik rajta szerencsésen vagy nem

Kár ez az ellenségeskedés

2021. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
51%

Én pedig mondanám, hogy milyen jó lett volna azaz oltás, gyengébb tünetekkel átvészelték volna...

Ha hülyék, akkor úgysem fogják megérteni.

2021. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%

#11

Ja, a mainstream média szerint csak oltatlanok fekszenek odabent, aham, persze.

De hát mit is várhatunk egy olyan fehérköpenyestől, aki eladta lelkét a sátánnak.

2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
46%
Igen persze azért van már több mint 1 hete padlón 2 spájzeros ismerősöm
2021. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
65%

#11 anonim oldalon ugye bárki írhat bármit...

Ahogy én is leírom, hogy egy ismerősöm, a harmadik oltása után pár nappal lett covidos. Igazoltan. Aztán vagy elhiszitek vagy nem.


Nincs elég baj a világban, mint hogy egymást marjuk, hogy ki oltott és ki nem?

Jobbulást mindenkinek!

2021. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
39%
Mi sem vagyunk oltva, 1 hete atestunk a covidon. Ugyanolyan volt mint egy sima teli megfazas vagy meg enyhébb. Jobb igy, természetes védettséget szereztem, nem kell nekem ilyen szaros patkányméreg, amitol minden ismerosomnek lett vmi kínja. Amugy meg ha be vagy oltva, ugyis elkaphatod, szoval annyira ne rohogj másokon, mert visszaszáll ;)
2021. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
42%

Így van!Aki átesett rajta annak van immunitása nyálkahártyán is és T sejtes formában is ami a lényeg

A többi mind habi szöveg hogy rávegyék a sok okost erre a vacakra ami igazából ki tudja hogy micsoda de nekem aztán teljesen mindegy ki mit hisz vagy nem hisz :D

Igen kisebb gond is nagyobb ennél a buta mutogatásnál hogy ki oltott és ki nem :D

2021. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem szítanám az ellenségeskedést, az ő dolguk, milyen következtetésre jutnak. Így is van elég széthúzás ebben az országban, ami alapvetően baj covidtól függetlenül is, nem akarok még ezzel is hozzájárulni.
2021. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

19, Igen inkább én sem írok semmit ... Mert csak ideges leszek. Csak az a baj, hogy aki nem oltatja be magát azt hiszi, ez csak az ő dolga, és neki ugyan már ne mondja meg senki sem mit csináljon. Ő leszarja, hogy közben végig fertőz 1000 embert. Önző egoista gondolkodás.


Kedvencem amikor a csávó lehúzza a hiperben maszkot és köhög jó fél percig hurutosat, utána visszahúzza mint ha semmi nem történt volna. És akkor ne kapjak idegbajt.



Na de nem idegeskedek tovább

2021. nov. 26. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!