Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kovid tagadó ismerőseim...

Kovid tagadó ismerőseim kovidosok lettek, ti szembesítenétek vele, hogy mekkora hülyék?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős család aki egész eddig leszarták a vírust, utazgattak mindenfele, oltani persze nem oltattak, mert hogy az ő testük, más nem fogja megmondani. Most mindegyikük kovidos.


Ilyenkor azért kell nekik valamit mondani, vagy leesik nekik is, hogy ennyire hülyék?


Vagy van az a fajta hülyeség, amikor miután átestek a kovidon, még utána is tagadók lesznek?



2021. nov. 26. 12:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
52%

#29

Egy kis memóriafrissítés:


[link]


Ezt is nézd meg, főleg figyeld a 8.03-nál:

[link]


Sőt az egész egészségügy egy kalap szart se ér már, mert tönkre tették. És erről nem a betegek tehetnek

2021. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
33%
#31: csak itt nagyon nem a számok a lényegesek, egy influenzással lényegesen kevesebb baj van, és nem igényli lassan az ország teljes intenzíves orvos és ápolói személyzetét az ellátása. De tudom, mindenki hulye, én aztán pláne, mert covidosokat lélegeztetek, te meg helikopter vagy
2021. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
70%
Folyt köv, az eü valóban szét lett barmolva, azzal egyet tudok érteni. A betegek viszont igen gyakran felelősek a saját betegségükért
2021. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33%
Mar ott tudtam hogy nem vagy normalis, hogy Kovidot irtal
2021. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
88%

Nem kell mondani semmit.az ő dolguk. Csak kérdezd meg hogy vannak vagy miben tudsz segíteni.

Mi most vagyunk kovidosa,pedig oltakoztunk.

Igaz kettőt.

2022. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek hazahozta 2 hete.Nála enyhe lázzal orfolyással indult. Kovidos lettem immár 2 szor én is.Először valszinű a deltával.Az is nagy semmi volt.Nem derül ki most sem, ha nem tesztelek.Fejfájásom volt és orrfolyásom.Tipikus nátha tünetekkel.Semmi extra.

Egyikünk sincs oltva.

Nem tudom mit akarsz bizonyítani.Én nem oltatok és nem propagálok semmit.Akinek ez rettegést okoz az menjen.Akinek meg nem,azt hagyják békén.

2022. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!