Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kovid tagadó ismerőseim...

Kovid tagadó ismerőseim kovidosok lettek, ti szembesítenétek vele, hogy mekkora hülyék?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős család aki egész eddig leszarták a vírust, utazgattak mindenfele, oltani persze nem oltattak, mert hogy az ő testük, más nem fogja megmondani. Most mindegyikük kovidos.


Ilyenkor azért kell nekik valamit mondani, vagy leesik nekik is, hogy ennyire hülyék?


Vagy van az a fajta hülyeség, amikor miután átestek a kovidon, még utána is tagadók lesznek?



2021. nov. 26. 12:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ennyi erővel akkor én is felháborodhatnék és szórhatnám az agresszív mantráimat a dohányosokra, hogy mi az, hogy ők nincsenek tisztelettel az én egészségemre? Nekem minek kéne beszívnom az ő bűzüket? A passzív dohányzás is ugyanolyan ártalmas.

Na, erre mit lépsz?


Mindenki a saját egészségéért a felelős.

Én most hiába mondom, hogy senki ne dohányozzon, mindenki fogjon hozzá egészségesen étkezni és rendszeresen sportolni, plusz mindenki foglalkozzon a lelki egészségével is, mert így sokkal ellenállóbbak lennének a betegségekkel szemben, de ez kit érdekel úgy őszintén? Én nem felelek azért, mert Juliska 100 kg-san füstöl mint a kémény. Az ő hibája és felelőssége, ha beteg lesz, nem az enyém.

2021. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
32%

A 4.hullám óta 8 közeli ismerősöm lett covidos, mind a 8 rohadt beteg lett. Kivétel nélkül az összes oltott volt. Szerinted szembesítsem őket azzal, hogy mekkora hülyék?🤔

Én oltatlan vagyok. 5-nél jártam, amikor már fertőzöttek voltak.(Még nem tudták.) Nem kaptam el. Akkor én most okos vagyok?🤔 (Irónia)

2021. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk 2 Oltott dőlt ki mint a fa

Remelem mielőbb jobban lesznek

2021. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
81%
Én oltottként nem kaptam el, és a szezonális őszi nyavalyát is enyhébb tünetekkel megúsztam, mint korábban, és rövidebb idő kellett a gyógyuláshoz is. Astrát kaptam, ha ez számít. Van egy kollégám, aki kínai oltással covidos lett, akik Astrát vagy Sputnyikot kaptak, ők jól vannak, a Pfizeresek is. Egy ismerősöm van, akit tünetmentes covidra oltottak, nem tudom, mivel, őt kiütötte így együtt hónapokra, de már ő is jól van. Van egy oltatlan kollégám, ő most covidos lett, azt nem tudom, hogy hogy érzi magát. Van oltatlan kollégám, aki egészségügyi problémái miatt nem szeretne oltást, de olyan hülyén szabályozták le, hogy az orvosok, akiknek ezt le kellene igazolni, ők sem tudják, mi alapján vizsgálják meg, hogy kaphat-e oltást és igazolják le, ha esetleg nem, szóval most nem tudjuk, vele mi lesz.
2021. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
29%

És most otthon vannak ingyen 2 hetet és tévéznek kényelmesen, ingyen szabival, ahogy mi is voltunk? Tiszta jó volt. :D Szerintem ők is élvezik.


Egyébként tudni kell különbséget tenni a Karenek és azon emberek között, akik értenek a tudományhoz és tudják, hogy a nátha miatt nem kéne drámázni.


Annyira imádom amúgy, hogy a tudomány pártján álló emberek, akik hivatalos forrásokból és kutatásokból, szakemberektől informálódnak és csak a tényekkel foglalkoznak, azok vannak most hülyének tartva. Gyönyörűen megfordult minden.

2021. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
38%
oltottak is fertoznek de ennyi esszel gondolom ezt se tudod felfogni
2021. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak amúgy az a megtévesztő hogy ha oltott vagyok nem kapom el. DE ugyanúgy megfertőződik mindenki ha úgy alakul, csak esetlegesen nem kerülök kórházba. de a kormánypropaganda is félrevezető, mert pont most a fiatalságnál írták hogy a pfizer sok százalékban hatékony a megfertőződés ellen, és ez sokakat bekavar, azt várják hogy el sem kapom ha oltattam, nem, csak kevésbé dönt le ha úgy van
2021. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
68%
Öhm, és betegek is az ismerőseid? Mert az, hogy "kovidosak" csak annyit jelent, hogy pozitív tesztet produkáltak. Amúgy meg hagyd őket szépen békén! Szerinted mit kéne tenni? Senkinek soha többé nem utazni sehová? Az nem érv, hogy oltottan lehet, mert oltott is elkaphatja a vírust, tovább is adhatja és meg is betegedhet, akár súlyosan is. Covid előtt, influenza idején nem rinyáltál, hogy miért nincsen hét lakat alatt az emberek?? Ez is pont olyan, mint az influenza. Ha arra is teszteltek volna tünetmentes embereket, akkor abból is lett volna ennyi fertőzött, mint most a covidnál. És ha influenzánál is "influenza-halottnak" könyveltek volna el mindenkit, aki valaha életében produkált pozitív tesztet, (meg akkor is ellátatlanul és diagnosztizálatlanul hagytak volna egy csomó embert) akkor ennyi "influenza-halott" is lett volna.
2021. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%

#14: mainstreem neked az agyad, szemben lévő osztályon amúgy van oltott is. 22-ből 2 🤷‍♀️

#16: természetesen írhat bárki bármit. És akkor én írnám, hogy oltás után cirka 2 hét, mire kialakul a védettség, másrészt pedig senki nem mondta, hogy oltottan nem kaphatod el, csak mondjuk jo eséllyel nem én foglak lélegeztetni az ito-n, hanem otthon szeded az aszpirint.

#21: ez ott dőlt meg, hogy a dohányzás nem egy fertőző betegség, és nem a dohányzás miatt nem műtik meg még vagy fél évig Mari néni epekövét, mert amúgy nincs aki altassa a műtéthez. Na meg ott, hogy amúgy léteznek dohányzásra kijelölt helyek, nyilván a nemdohányzók védelmére.

#28: influenza miatt még sose volt tele annyira a kórház, hogy emiatt műtéteket kelljen halasztani. Így is nagy a várólista...

2021. nov. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%
Ha COVID-tagadók, akkor hiába próbálnád szembesíteni őket bármivel, nem működne. Orvos ismerős mesélte, hogy igazolt COVID-beteg ordítozott vele a kórházban, hogy árulják el neki, milyen betegsége van valójában, mert azt nem hitte el, amikor megmondták neki, hogy COVIDos. Hiába volt a kezében a pozitív teszt, váltig állította, hogy ez a betegség nem letezik.
2021. nov. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!